Вихованці КДЮСШ№1 (Черкаси) провели змагання з пляжного волейболу

14112018 волейбол

Турнір присвячений до Дня Незалежності України відбулися на пляжі «Казбетський»

У селі Байбузи на березі річки провели турнір з волейболу «Кубок Вільшанки»

кубок вільшанки

За кубок приїхали позмагатись команди не тільки з Черкаського р-ну, а також і волейбольна команда с. Старосілля Городищенського р-ну

Результати 2-го туру Відкритого чемпіонату Черкаської області з пляжного волейболу

imagezssxsxvbn

16-17 липня відбувся другий тур Відкритої першості Черкаської області з пляжного волейболу.

Запрошуємо взяти участь у 2-му турі Відкритого чемпіонату Черкаської області з пляжного волейболу 2015 року

Другий тур буде проводитися 18-19 липня на пляжі "Живчик" в місті Черкаси.

Підсумки 1-го туру Відкритого чемпіонату Черкаської області з пляжного волейболу 2015 року

gopro-awards

У першому турі Відкритого чемпіонату Черкаської області з пляжного волейболу прийняло участь 18 команд у змаганнях чоловіків, 5 - у жінок та 3 команди ветеранів. Перемогу у чоловічому турнірі здобула черкаська пара Максим Булатецький/Роман Середа.

Відбувся перший тур чемпіонату області з пляжного волейболу

1Y7mo1FA8p4Y

У Черкасах завершився перший тур чемпіонату області з пляжного волейболу, переможцями стала Київська пара Артемчук / Левченко.

У Черкасах пройшов другий етап чемпіонату області з пляжного волейболу
Другий етап Чемпіонату області з пляжного волейболу завершився днями у Черкасах.

У Черкасах завершився етап чемпіонату України з пляжного волейболу

1  17    41   1367928781

Чемпіони турніра Самодай/Попов

У Черкасах відбувся третій етап Чемпіонату України з пляжного волейболу.

Черкащани посіли 5-6 місце на чемпіонаті України з пляжного волейболу

bl568aHDNZNvY

В Саках відбувся заключний тур чемпіонату України з пляжного волейболу.

Пара Булатецький-Романенко виграла черговий тур чемпіонату області з пляжного волейболу

volikDSCN0676

Днями на пляжному комплексі “Живчик” завершився 2 тур відкритого чемпіонату Черкаської області з пляжного волейболу.

Волейболістки Степанецької ОТГ стали чемпіонками Канівщини з пляжного волейболу

IMG 20180922 102441 1

Боротьбу за перемогу у відкритому чемпіонаті Канівського району з пляжного волейболу серед жіночих команд вели 8 волейбольних пар

Запрошення на 3-й Фінальний тур Відкритого чемпіонату Черкаської області з пляжного волейболу

147214768757bf30e7d8e72

Турнір буде проходити 3-4 вересня у місті Черкаси. Призовий фонд для чоловіків складає 7000 гривень. Деталі в матеріалі.

Черкасець виграв чемпіонат Києва з пляжного волейболу

1m 975x1075 98891c7cd6d32cbf09c6170849eac1ce

Максим Булатецький (справа) у парі з киянином Романом Романчуком вибороли золоті медалі на столичному піску.

Відео матчів 1-го туру чемпіонату Черкаської області з пляжного волейболу

Результати 1-го ігрового дня відкритої першості Черкаської області з пляжного волейболу

Результати 1-го ігрового дня відкритої першості Черкаської21 області з пляжного волейболуВ чоловічому турнірі заявилось 18 команд. Серед учасників 3 команди із Києва та одна з Кіровограда. Завітали також до Черкас минулорічні переможці змагань, пара Левченко-Артемчук (Київ).

Підсумки чемпіонату Черкаської області з пляжного футболу
pidsumkibeachDSC01925
"Черкаський спорт" підбиває підсумки пляжного сезону на Черкащині.

Максим Булатецький: "Хочу, щоб спорт був масовим"

b9631f3f6984bd9152403c735c30c8776

Інтерв'ю голови асоціації пляжного волейболу Черкаської області. Днями Максим став бронзовим призером 3-го етапу чемпіонату України.

Завершився перший етап чемпіонату області з пляжного волейболу

Вихідними у Черкасах стартував сезон пляжного волейболу. Імпульсом цьому став перший етап чемпіонату Черкас, який прийняв пляжний комплекс «Живчик».

Булатецький-Романенко очікувано кращі "пляжники" області

bulat.jpg_effected2

Чемпіонат області з пляжного волейболу серед  жінок, чоловіків і ветеранів.

Валерій Самодай: "Всього можна досягнути й власними силами"

babichSAM_1594

ІІІ тур Чемпіонату України з пляжного волейболу завершився абсолютною перемогою для пари Валерій Самодай – СергійПопов.