Підсумки 1-го туру Відкритого чемпіонату Черкаської області з пляжного волейболу 2015 року
Пляжний волейбол

Яскравим на напруженим вийшов фінальний матч, з рахунком 2-1 наші хлопці здолали найсильнішу пару з Києва Антон Артемчук/Андрій Левченко. Третіми стала також черкаська пара Дмитро Мисан/Евген Мурований. В жіночому турнірі тріумфувала пара з Києва Олена Борисюк/Ольга Лисак. Друге і третє місця посіли дівчата із Черкас відповідно Аня Ніколаєва/Леся Наумейко та Яна Каган/Даша Аль-Ашкар. Три ветераньські команди з'ясували між собою хто займе яку сходинку на п'єдисталі у змаганнях 40+.

Нагадаю що саме пара Максим Булатецьки/Роман Середа представляють черкаський регіон на всеукраїнських змаганнях. Спортсмени вже встигли прийняли участь у першому турі Чемпіонату України, де посіли почесне 5-6 місце.

21m49HAk2D3f8 1

Наступний тур чемпіонату області запланований на 18-19 липня. Він обіцяє бути більш представницьким і змістовним за грою, адже у спортсменів є ще місяць щоб підготуватися і набрати оптимальні кондиції.