Легка атлетика
У командному чемпіонаті України з легкої атлетики вибороли 8 нагород
Середа, 02 жовтня 2019, 10:10

Легка атлетика 2004

Кропивницький приймав командний чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР серед юнаків (2004 р.н. та молодші)

Черкаські спортсмени вибороли 8 призових на чемпіонаті України з легкої атлетики
Понеділок, 23 вересня 2019, 13:19

Студентка черкаського

Окрім високих результатів в індивідуальних видах програми, спортивні школи Черкащини ввійшли до трійок кращих в країні

21 вересня черкаські легкоатлети вибороли чергові нагороди чемпіонату України
Неділя, 22 вересня 2019, 09:06

25042019-234

У Кропивницькому триває чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ і СДЮШОР (2002 р.н. та молодші)

Черкащани вибороли 1 і 2 місця у перший день чемпіонату України з легкої атлетики
Написав Віктор Яременко
Субота, 21 вересня 2019, 08:07

23042019  1

У Кропивницькому з 20 по 22 вересня проходить чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ і СДЮШОР (2002 р.н. та молодші)

Нечипоренко Денис виграв на чемпіонаті Асоціації Балканських легкоатлетичних федерацій (ABAF)
Вівторок, 03 вересня 2019, 06:37

03092019 Нечипоренко  n

На змаганнях, які проходять у м. Правець (Болгарія) черкащанин переміг в бігу на 400 м з/б з результатом 50 секунд 72 сотих секунди

Легкоатлетка черкаської ОСДЮСШОР показала високий результат на чемпіонаті України
Понеділок, 02 вересня 2019, 10:13

23042019  1

У Полтаві відбувся чемпіонат України з бігу на відстань 21 кілометр (напівмарафон)

Черкащанин візьме участь у чемпіонаті Асоціації Балканських легкоатлетичних федерацій (ABAF)
Середа, 28 серпня 2019, 08:47

29052019Nechyporenko

Денис Нечипоренко у змаганнях, які пройдуть 2-3 вересня прийматиме у м. Правець (Болгарія), буде єдиним представником Черкащини

Черкащани подолали найвищі сходинки чемпіонату України з легкої атлетики
Субота, 24 серпня 2019, 14:04

23042019  1

На змаганннях, які тривали у Луцьку наші спортсмени були найсильнішими у бігу на 800 метрів та 400 метрів з барєрами

Валерія Іваненко з Черкас – бронзовий призер чемпіонату України з легкої атлетики
Четвер, 22 серпня 2019, 20:39

220820191

Черкащанка виборола 3 місце в метанні молоту на чемпіонаті України серед дорослих спортсменів з результатом 60 метрів 07 сантиметрів

Денис Нечипоренко став чемпіоном України з легкої атлетики
Понеділок, 29 липня 2019, 14:31

2907 2019Нечипоренкоn

Ще 5 черкаських спортсменів у Луцьку на командному чемпіонаті України з легкої атлетики серед дорослих спортсменів та молоді вибороли 2 і 3 місця

Черкащанка виборола «золото» чемпіонату Європи з легкої атлетики
Неділя, 21 липня 2019, 19:17

orig 393759

Перше місце наша землячка виграла у Швеції на чемпіонаті Європи з легкої атлетики серед юніорів U-20

Легкоатлети Черкащини візьмуть участь в юніорському чемпіонаті Європи
Субота, 06 липня 2019, 13:01

07072019 - 345 n

З 16 по 21 липня в Буросі (Швеція) відбудеться юніорський чемпіонат Європи з легкої атлетики

Троє черкащан перемогли на чемпіонаті України з легкої атлетики серед юніорів
Четвер, 04 липня 2019, 11:09

23042019  1

У загальнокомандному заліку збірна команда Черкаської області виборола шосте місце серед 25 команд

Черкащани вибороли 8 медалей на чемпіонаті України з легкої атлетики у 2 вікових категоріях
Понеділок, 24 червня 2019, 12:16

23042019  1

У Кропивницькому у період з 18 по 23 червня пройшли два чемпіонати країни - серед молоді та серед юнаків (2002 р.н. та молодше)

Денис Нечипоренко з Черкас переміг на турнірі у Чехії
Середа, 29 травня 2019, 11:26

28 травня чеське місто Турнов приймало міжнародні легкоатлетичні змагання Memoriál Ludvíka Daňka

Чотири медалі вибороли студенти з Черкас на Універсіаді України з легкої атлетики
Вівторок, 28 травня 2019, 09:00

29052019 ла Універсіада n

В активі студентів-спортсменів Черкаського національного університету по одній золотій та срібній медалі та дві бронзові нагороди

Визначили кращих студентів-легкоатлетів серед коледжів та технікумів Черкащини
П'ятниця, 24 травня 2019, 09:27

23052019 3487

На «Центральному стадіоні» Черкас відбулися змагання з легкої атлетики за програмою ІІІ Спортивних ігор області серед закладів освіти І-ІІ рівнів акредитації

Черкащани взяли участь у чемпіонат світу з легкої атлетики серед школярів
Четвер, 23 травня 2019, 12:25

23042019  1

Змагання серед найсильніших легкоатлетів-школярів проходили у м. Спліт (Хорватія)

У командному заліку черкащани на чемпіонаті України з легкої атлетики четверті
Написав Administrator
Четвер, 25 квітня 2019, 13:34

Командний чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодші) черкаські легкоатлети завершили за крок до пєдесталу

Результати виступу черкащан на 2 день чемпіонату України з легкої атлетики
Четвер, 25 квітня 2019, 09:01

250410 латле

24 квітня у Кропивницькому фінішував командний чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодші)

Черкащани у перший день чемпіонату України з легкої атлетики вибороли 5 медалей
Вівторок, 23 квітня 2019, 18:36

23042019  1

У Кропивницькому триває командний чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодші)

Вихованки КДЮСШ «Спартак» вибороли 31 медаль на змаганнях з гімнастики спортивної
Понеділок, 15 квітня 2019, 18:08