Артем Савенко - черговий професійний боксер Черкащини!
Субота, 02 листопада 2013, 16:57

Savenko9837425389

У рамках турніру « K2 Promotions » , запланованого на 9 листопада в Києві , на професійному рингу дебютує перспективний черкаський боксер Артем Савенко.

Уродженець міста Черкаси , якому якому буквально вчора , 1 листопада , виповнилося 22 роки , є бронзовим призером чемпіонату України з боксу серед спортсменів віком до 22 років і дворазовим срібним призером чемпіонату України серед юніорів.

Також Савенко може похизуватися серйозними досягненнями в кікбоксингу: він завоював звання чемпіона України , виграв Кубок світу в Ялті і став бронзовим призером Кубка світу в Ріміні ( Італія ) .

Протистояти Артему в його проф. дебюті буде харків'янин Олексій Козлов ( 0-2) . Формула бою - 4 раунди в суперлегкій вазі (до 63,5 кг). Савенко став уже третім боксером-профечіоналом з Черкащини. Також 9-го листопада свої чергові бої проведуть Мішико Беселія та Іван Ткаченко.