Чемпіонат Черкаської області: день шести перемог
Написав Максим Гаптар; Фото: Ігор Бутенко
Неділя, 22 січня 2012, 19:21

miniinifutbolchamp004589

П’ятий тур обласної першості з міні-футболу завершився однаковими перемогами «Дахнівки» та «Цетуса», неочікуваною поразкою «Шарму», битвою «Вергунів» з «Матусівом» і «Надії» з «13-м составом» та першими трьома очками «ЧДТУ».

Зона «А»

«Надія» – «13-й состав» 3 : 1

Матч-битва за третє місце. «Надія» підійшла до цієї гри в ослабленому складі. Талановитий плеймейкер команди Павло Султанов перебуває на оглядинах у «Динамо-2», капітан Дмитро Проценко дискваліфікований, а Танчик та Грицай взагалі залишили команду. Тому в цьому матчі фаворитом мав стати «13-й состав». Проте якісно налаштувавшись на гру, футболісти «Надії» продемонстрували, що навіть без своїх лідерів можуть достойно грати і обігрувати своїх суперників. Капітанська пов’язка дісталася Владу Аджубею, який був справжнім лідером на майданчику.

Стосовно матчу, то «Надія» намагалася контролювати хід гри, але помітна була їхня обережність та боязнь помилитися. Але з плином часу матчу, гравці у синій формі почали відчувати впевненість у собі і це «вилилося» у забиті м’ячі. Кілька хвилин вистачило «Надії», щоб подвоїти рахунок, однак після цього «Состав» агресивніше помчав уперед і відквитав один гол. У другому ж таймі, «Надія» продовжувала тримати ініціативу, іноді провалюючись у захисті, але провалів було значно менше ніж вдалих дій. Якісно себе проявив Аджубей, який вправно відбирав сферу та віддавав її точно в ноги своїм партнерам. До кінця зустрічі «Надія» ще раз розписалася у воротах «Составу», на що останні не змогли нічим відповісти. 3 : 1, і «Надія» піднімаючись на третю сходинку, довела, що може перемагати і без своїх лідерів.

Голи: «Надія»: Дєдов, Дабагян (2) – «13-й состав»: Одерій.

Зона «В»

«Вергуни» – «Матусів» 6 : 4

Друга гра туру стала однією з найвидовищніших. На двох команди забили 10 м’ячів. Активніше гру почали «вергунівці», чого не очікував «Матусів», який перемігши у минулому турі перебував на емоційному піднесенні. Швидкий гол «Вергунів» повернув матусян на землю, які напрочуд швидко оговталися зрівнявши рахунок. Через кілька хвилин ситуація повторилася: «Вергуни» забили, а «Матусів» відігрався. Нічийний рахунок явно не був до вподоби «вергунівцям», які один за одним відвантажили три м’ячі у ворота «Матусіва». Гравці у жовтих футболках змогли відповісти на це лише двома м’ячами, скоротивши різницю до мінімуму. Але «Вергуни» більше хотіли перемогти, тому закріпили свій результат 6-м забитим голом. 6 : 4, «Вергуни» обходять «Матусів».

Голи: «Вергуни»: Харченко, Шкондін, Беребеня, Чубенко, Семенов (2) – «Матусів»: Маняк (2), Лисенко (2).

Єгор Семенов, гравець ФК «Вергуни»:

inifutbolchamp_01_-_2012.01.22

Зона «А»

«Цетус» – «Хімелектробуд» 5 : 1

«Цетус» і «Рятівник-2» ті команди, які мають стовідсотковий показник. Пропустивши минулий тур, «Цетус» мав на меті наздогнати «Рятівник-2», який набрав 12 пунктів. Забігаючи наперед, скажемо, що це у них вдалося. Однак легкої прогулянки у цьому матчі для «Цетуса» не було. «Хіміки» хоча й не могли перетнути середину поля, проте якісно стояли у захисті не даючи «Цетусу» забити. Проте, постійно атакуючи, «Цетус» таки зумів знайти ключик від воріт «Хімелектробуду» й таки відкрити рахунок. Пропущений гол змусив «хіміків» задумуватися про атаку, і одного разу їм вдалося відігратися. 1 : 1. Такого запалу від «Хімелектробуду» не чекав ніхто. І вони трималися, стояли міцно і в другому таймі, змусивши нервувати гравців «Цетусу». Але клас останніх дався взнаки. За 5 хвилин до кінця матчу «Цетус» вийшов уперед і далі лише збільшував свою перевагу. 5 : 1, рахунок не по грі.

Голи: «Цетус»: Степанов, Кретов, Присяжнюк, Ставничий, Калініч – «Хімелектробуд»: Грищенко.

inifutbolchamp_20_-_2012.01.22

Зона «В»

«Ураган» – «Дахнівка» 1 : 5

Програвши у минулому турі «Рятівнику-1» та втративши одного з лідерів команди, «Дахнівка» виходила на цей матч «спортивно зла», адже 4 очки не той доробок, на який розраховувала команда. З першої атаки «дахнівці» стали доводити свою перевагу. І вона швидко втілювалася у голи. Упродовж поєдинку голкіпер «Урагану» 5 разів витягав м’яча зі своєї сітки. «Ураган» комбінував, намагався скоротити відставання, проте у них нічого не виходило. Лише під завісу матчу вони зуміли забити гол престижу.

Голи: «Ураган»: Голуб – «Дахнівка»: Гамалій, Ковтуненко, Шмиголь, Островський (2).

В’ячеслав Гамалій, гравець ФК «Дахнівка»:

Зона «А»

«ЧДТУ» – «Черкасигаз» 3 : 0

«ЧДТУ» є тією командою, яка своєю грою доводить, що перебуває не на тому місці, на яке заслуговує. Зігравши три поєдинки із сильними суперниками, цього разу «ЧДТУ» зустрічався із «газівниками». У матчі з «Черкасигазом» студенти повністю домінували на майданчику. Заволодівши ініціативою на початку матчу, гравці «ЧДТУ» тричі розписалися у воротах «Черкасигазу». А у другому таймі вони відійшли в оборону, вибухаючи контратаками. Пропустивши три м’ячі, «газівники» не змогли знайти свою гру. Тому і поступилися. «ЧДТУ» ж у свою чергу наблизилося до «13-го составу», з яким буде боротися за подальший вихід.

minifutbchampionat2201023

Голи: «ЧДТУ»: Пархоменко, Головченко (2).

Віктор Пархоменко, гравець ФК «ЧДТУ»:

minifutbchampoblastu000459

Зона «В»

«Шарм» – «Енергія» 2 : 3

Центральний матч туру. Протистояння за друге місце у зоні «В». Обидві команди підійшли у гарному настрої, суперники набрали непоганий хід. З перших хвилин гра протікала у рівній боротьбі. Активніше проводили атаки гравці «Енергії», тому вони й відкрили рахунок. З таким перебігом подій не погодився «Шарм». Сергій Мачульський і компанія пожвавили свої дії, прагнувши якнайшвидше відігратися. Капітан «Шарму» проявив найбільше бажання відігратися, тому він і забив гол. Але радість гравців у червоному не була довгою. «Енергія» зібралася і знову почала проходити крізь захисні редути «Шарму». Кілька миттєвостей пройшло і гравці «Енергії» вийшли вперед чим знову засмутили «Шарм».

У другому таймі гра проходила за ініціативи «Шарму», футболісти якого з усіх сил намагався відігратися. Однак їхній запал «остудила» «Енергія», забивши третій гол. Ситуація продовжувала йти таким сценарієм, аж поки «Шарм» не зняв воротаря, на місце якого став капітан Сергій Мачульський. Ця тактика здавалося б принесла свої плоди, адже команда відіграла один м’яч, але для більшого не вистачило часу. Перемога «Енергії», яка виходить на другу сходинку.

«Шарм»в – «Енергія» 2 : 3

Голи: «Шарм»: Мачульський, Грищюк – «Енергія»: Сидоренко (2), Цюпаченко