Міні-футбольний «екшн» завершився
Написав Максим Гаптар; Фото: Ігор Бутенко
Неділя, 08 січня 2012, 21:06

minifutbmatusivuragans0040595

Три вилучення, одна сутичка та маса гольових поєдинків – таким був четвертий тур чемпіонату Черкаської області з міні-футболу.

Зона «В»

«Ураган» – «Матусів» 5 : 6

Матч двох команд, які до цього туру ще не знали радості перемог. Обидва колективи вже не раз доводили свою непоступливість, і чи не в кожному матчі для перемоги їм не вистачало дещиці. Безкомпромісним був і цей матч. «Ураган» традиційно для себе жваво почав і намагався продовжувати діяти з таким запалом упродовж всієї гри, але «Матусів» знав чим відповідати. Протягом матчу «Ураган» постійно виходив уперед, але матусяни відігрувалися. У другому таймі перевага «Урагану» сягала навіть трьох м’ячів. Але гравці «Матусіва» зібралися й змогли не лише відігратися, а й вийти вперед. Команда продемонструвала характер і видряпала вольову перемогу. 6 : 5, «Матусів» здобуває свої перші три очки і обходить «Ураган» у турнірній таблиці.

Голи: «Ураган»: Литвинов, Гаркавий, Голуб, Удовика (2) – «Матусів»: Касяненко, Маняк (2), Урста, Лисенко (2).

Максим Маняк, гравець ФК «Матусів»:

chdtu-nadiya4tur000569Зона «А»

«Надія» – «ЧДТУ» 5 : 5

У другому матчі ігрового дня між собою зустрілися дві амбітні молоді команди. До цієї гри «ЧДТУ» ще не мав очок у своєму активі, тому у третьому своєму матчі студенти мали на меті врешті-решт вибороти їх. «Надія» ж вийшла на цей поєдинок з максимальною упевненістю. Футболісти у синіх футболках захопили ініціативу, і методично проводили атаку за атакою. Приспавши пильність «Надії», футболісти «ЧДТУ» провели миттєву контратаку і вийшли вперед. Така ситуація тільки додала сил гравцям «Надії», які відразу відповіли на це трьома голами. Знову відзначилося ударне тріо Проценко-Султанов-Танчик. Незважаючи на ці три м’ячі, «ЧДТУ» продемонструвало свою витримку ще в першому таймі. Студенти до завершення стартового періоду спочатку скоротили рахунок, а згодом взагалі його зрівняли.

Друга 20-хвилинка продовжилася у тому ж дусі. «Надія» весь час проводила в атаці, подекуди провалюючись біля своїх воріт. Але перш ніж поплатитися за свою розконцентрованість в обороні, «Надія» «вколотила» два м’ячі. Однак і в цьому випадку футболісти «ЧДТУ» не розгубилися, а знову продемонстрували свою волю. Студенти проводили грамотні комбінації, які завершилися двома голами. «Надія» намагалася вирвати перемогу, але їм це не вдавалося. Агресивні дії у відборі каралися фолами. В одному з епізодів червону картку «заробив» капітан «Надії» Дмитро Проценко, але скористатися цим у «ЧДТУ» забракло часу. 5 : 5, бойова нічия двох технічних команд.

Голи: «Надія»: Султанов, Проценко, Танчик (2), Грицай – «ЧДТУ»: Вівденко, Драченко, Пархоменко, Борисюк (2).

Євген Борисюк, капітан ФК «ЧДТУ»:

minifutbchetvertyitur0000595

«Черкасигаз» – «13-й состав» 2 : 7

Матч-перфоманс «13-го составу». У цій грі «Черкасигаз» продемонстрував абсолютно нічого. «13-й состав» домінував на полі протягом всієї гри, і шансів на перемогу у «газівників» не було абсолютно. Цей матч став підтвердженням думки, що боротьба, яку нав’язав «Черкасигаз» «Цетусу» була випадковістю. Гравці «Черкасигазу», хоча й атакували, у них були моменти, проте вони робили дитячі помилки, що й стало причиною їхньої поразки. «13-й состав» забив у ворота «Черкасигазу» 7 м’ячів, і пропустив лише два, та й то, через свою розслабленість.

Голи: «Черкасигаз»: Кравченко (2) – «13-й состав»: Латенко, Одерій (4), Мишенко, Матвєєв.

Іван Хоменко, капітан ФК «13-й состав»:

Зона «В»

«Вергуни» – «Шарм» 0 : 4

Зігравши у перших двох турах унічию з двома сильними суперниками, «Шарм» почав здобувати перемоги з легшими суперниками. У четвертому турі гравцям «Шарму» випала непогана нагода піднятися турнірною таблицею, адже їхнім суперником були аутсайдери турніру, «Вергуни». Стосовно матчу, то «Шарм» грав у свою гру, заволодівши ініціативою, гравці у червоній формі контролювали хід гри упродовж усієї зустрічі. «Шарм» переміг, щоправда на старті поєдинку все було не так «гладко» для них. Гравець «Шарму» Віктор Александров щось сказав арбітру зустрічі, за що був вигнаний із арени.

minifutb4tur00000000000045 «Вергуни» – «Шарм» 0 : 4

Голи: «Шарм»: Бабенко, Гопка, Мачульський, Кучер.

Зона «А»

«Хімелектробуд» – «Рятівник-2» 3 : 6

Матч двох полярних команд. «Хімелектробуд» поки що не знайшов свою гру, а «Рятівник-2» після трьох турів має стовідсотковий показник. Загалом варто сказати, що «рятівники», не доклавши всіх зусиль, здобули легку перемогу. У «червоних» встигли відзначитись ледь не всі гравці команди. Під завісу матчу «рятівники» навіть напрацьовували комбінацію із виходом з воріт голкіпера. «Хімелектробуд» намагався «огризатись», відігравши три м’ячі, але цей здобуток можна списати на розслабленість «рятівників». Чергова легка перемога «Рятівника».

Голи: «Хімелектробуд»: Олійник, Бондаренко Ю., Гриценко – «Рятівник-2»: Лісняк, Поліщук, Бардіс, Сухостат, Остренко (2).

chdtu-nadiya4tur000458   Зона «В»

«Рятівник-1» – «Дахнівка» 2 : 0

Центральний матч туру. В останньому матчі ігрового дня між собою зустрілися лідери зони «В». «Рятівники», зігравши лише раз внічию з «Шармом», виходили на матч проти «Дахнівки» лише за перемогою. «Дахнівка» також не збиралася програвати, саме тому активніше розпочала матч. З перших хвилин «дахнівчани» заволоділи ініціативою, проводивши численні атаки. Але їхнім діям бракувало точності на завершальних стадіях. «Рятівники» ж вдало оборонялися, не забувавши час від часу ходити в атаку. Під завісу першого тайму «Рятівник» дещо вирівняв гру, але рахунок лишився нічийним.

Друга половина зустрічі була більш насичена на події. «Дахнівка» ще з більшим запалом ринула в атаку, але знову для голу їм не вистачало зовсім трохи. І знову ситуація повторилася. Гравці «Рятівника» до середини тайму пожвавішали і гостро відповідали. В одній із швидких атак «Рятівник-1» вийшов уперед. Після цього почався справжній екшн.

У другій половині заключного періоду напруга сягала апогею, ПС «Будівельник» розділився, половина скандувала «Рятівник», інша «Дахнівка». Чим менше часу залишалося до кінця, тим «брудніше» стали оборонятися обидві команди. В одному з моментів гравець «Дахнівки» жорстко зфолив на футболістові «Рятівника», після чого ректор Академії пожежної безпеки вибіг на майданчик із претензіями до порушника. Цю ситуацію вдалося вгамувати. Але ненадовго. Через кілька миттєвостей ситуація повторилася, після чого один із уболівальників «Рятівника» штовхнув гравця «Дахнівки», який обурившись такій ситуації, почав активно щось доводити арбітрові, за що був винагороджений червоною карткою.

4turchampionatoblastizminifutboly000097989

До кінця матчу «Дахнівка» намагалася звести матч бодай унічию, але «рятівники» вдало оборонялися. За кілька хвилин до кінця «Дахнівка» зняла свого воротаря, намагаючись використати чисельну перевагу, але це зробити їм не вдалося. Більше того, «Рятівник-1» скористався пустими воротами «Дахнівки», подвоївши рахунок у самому кінці зустрічі. Фінальний свисток не вгамував пристрасті. Представники обох команд зійшлися у словесній сутичці.

Голи: «Рятівник-1»: Тихонюк, Добрянський.

Таким був четвертий тур чемпіонату області. «Гарячим» і безкомпромісним. Далі буде ще цікавіше. Наступний тур відбудеться 22-го січня о 10-й годині.