Другий тур чемпіонату області з міні-футболу завершився двома розгромами
Понеділок, 19 грудня 2011, 22:33

nadiyavsryativnyk2DSC05333

Дві заключні гри другого туру чемпіонату Черкаської області з міні-футболу проходили сьогодні у ПС «Будівельник». Фінішували у цьому ігровому дні дві пари команд: «Надія» намагалася чинити супротив «Рятівнику – 2», а «Дахнівка» проекзаменувала «Матусів».

Зона «А»

«Надія» – «Рятівник – 2» 3 : 8

Вже у першій своїй грі у чемпіонаті області «Надія» зустрічала з грізним суперником, «Рятівником – 2». Молодий склад «Надії» намагався гідно зіграти, і упродовж всього матчу чинив справжній супротив іменитим суперникам. Натомість «рятівники» методично, атака за атакою розхитували оборону суперника. Це відбувалося до того часу, як гравці «Надії» не витримали, й почали фолити. Один із фолів призвів до пенальті, який вправно реалізував Руденко. Далі футболісти «Надії» продовжили порушувати правила, і другий гол «Рятівника» був забитий також зі штрафного удару. Після цього футболісти у червоній формі продовжили атакувати, і ще одна їхня атака завершилась голом. 3 : 0, після першого тайму.

У другій 20-хвилинці «Надія» дещо оговталась, і поступово почала скорочувати різницю. Двигуном атак «Надії» як завжди був Павло Султанов, який своїми фінтами проходив майже всі захисні редути «Рятівника». Шквал атак «Надії» призвів до двох забитих м’ячів Володимира Танчика та Дмитра Проценка. Перевага в один м’яч не була до вподоби «рятівникам», які відновили статус кво четвертим голом. Але «Надія» не збиралася здаватися, а саме Павло Султанов, який забив третій м’яч. Однак це останній м’яч на який спромоглися футболісти у синіх футболках. Весь наступний час «рятівники» методично забивали м’ячі у ворота «Надії», аж поки рахунок не сягнув розгромного. 8 : 3, друга поспіль розгромна перемога «Рятівника», у складі якого другу гру поспіль Роман Поліщук відзначається чотирма голами.

«Надія» – «Рятівник – 2» 3 : 8

Голи: «Надія: Танчик, Проценко, Султанов – «Рятівник – 2»: Руденко, Лісняк, Остренко, Чистаховський, Поліщук (4).

Роман Поліщук, гравець ФК «Рятівник – 2»:

zubkoyellowcardDSC05342

Зона «В»

«Матусів» – «Дахнівка» 2 : 9

Матч-розгром. Матч «в одні ворота». Так можна охрестити гру «Дахнівки» з «Матусівом». З перших хвилин «дахнівчани» помчали вперед, відразу стало помітно, що на довго гравців «Матусіва» не вистачить. Численні атаки «Дахнівки» пробивали оборону суперника, і вже через кілька хвилин після стартового свистка «полетіли» м’ячі у ворота «Матусіва». Упродовж всього матчу основною роботою голкіпера матусівчан було витягування м’яча із сітки воріт. Всього у їхні ворота «влетіло» 9 м’ячів, але «Матусів» зумів забити два м’ячі престижу. 9 : 2, розгромна перемога «Дахнівки», яка набирає чотири очки після двох турів.

«Матусів» – «Дахнівка 2 : 9

Голи: «Матусів»: Маняк, Олійник – «Дахнівка»: Коваленко, Гамалій, Горкун (2), Александров (2), Корольов (3).