Юні шполяночки гідно виступили на змаганнях Всеукраїнського рівня.
Четвер, 18 квітня 2019, 09:34

180419 1

11-13 квітня в м Гребінка відбувся фінал Чемпіонату України серед команд 2 ліги 2006-2007 р.н.

Дівчатка, проявивши характер, подолали відбірковий етап без втрати залікових очок. В першій грі, пропустивши гол на останніх хвилинах, почали змагання з нічиєї. В двох наступних поєдинках обіграли своїх візаві – команду м.Кобеляки 4:0 та м.Гребінка 2:1. У підсумку команда посіда перше місце в групі та вийшли до півфіналу, де перемогла колектив м.Ірпінь 1:0.

Фінальна гра підтвердила свій статус. Пропустивши на стартових хвилинах необов’язковий гол, шполянки змогла зрівняти рахунок і вийти вперед. Лише брак досвіду завадив втримати переможний рахунок, і суперник його зрівняв за 4 хвилини до закінчення гри. В серії пенальті більш влучнішими були харків’янки.

За підсумками змагань були визначені кращі гравці в номінаціях. Кращим воротарем визнано Анастасію Корчевну, а кращим гравцем команди із 5 забитими голами стала Пресліцька Євгенія.