Кубок області з міні-футболу. «Шарм» сильніший за «Нібулон»
Неділя, 23 жовтня 2011, 19:57

mini1
   Сьогодні В ПС «Фотоприлад» відбулися матчі сьомого туру Кубку області з міні-футболу та Бізнес-Ліги. Не відбувся лише один матч. Зважаючи на дебют лідера Кубку області – команди «Рятівник-Конєва» – у чемпіонаті України Першої ліги, його матч проти «Київстару» перенесли. До слова, «рятівники» у своєму дебютному матчі першого дивізіону поступилися донецькому «УТАСу» з рахунком 1:7.

За відсутності лідера Кубку області резонансу в звітному турі надавали претенденти на нагороди, а це: «Шарм» та «Нібулон». Тим більше команди, які ділять другу сходинку турнірної таблиці, зійшлися в очному протистоянні.
   Зі стартовим свистком надактивно розпочали гравці «Нібулона». Вони й першими забили. Користуючись своєю перевагою, вони поступово розхитували захист «Шарму» і довели рахунок в матчі до, здавалося б, переконливого – 3:1. Іншої думки були гравці «Шарму», які не лише віднайшли в собі чималі резерви і волю до перемоги, а й змогли забити п’ять м’ячів поспіль! Як не дивно, особливо постарався задля цього голкіпер – Сергій Пальчик, який ще в першому таймі відбив пенальті. А вже в середині другого тайму від власної «рамки» він поклав м’яч прямісінько в дев’ятку воріт «Нібулона»! Трохи згодом черкасці вже вели з рахунком 6:3, свій другий м’яч у грі забив капітан «Шарму» – Сергій Мачульський. Такий хід речей просто загнав у ступор суперника. В підсумку, «Нібулон» спромігся відіграти лише один м’яч (6:4 для «Шарму»), який здобуває своє п’ятнадцяте очко і наздоганяє в турнірній таблиці «Рятівник-Конєва».

Олександр Лобков, гравець ФК "Нібулон":

Сергій Мочульський, гравець ФК "Шарм"

Окрім гри «Шарму» та «Нібулона», в Кубку області «Цетус» побив «Черкасигаз»10:2. А в Бізнес-Лізі було відіграно всі три матчі. Відзначимо перемоги лідерів першості «Надії» і «Азоту», відповідно, над «Фокстротом» та «Матусівом».