Чемпіонат України з футзалу: "Солтекс" декласував "Рувер"
Написав Андрій Вєков
П'ятниця, 23 грудня 2016, 21:42

IMG 0456456932 1
У єдиному матчі третього туру підопічні Лісняка показали Руверу, хто сильніший у цій парі.

"Рувер" – "Солтекс" 0:11
Голи: Стєпанов 3, Дєєв 2, Лобов, Аргєєв 5
IMG 0456456932 2
Помірковано, на класі Солтекс карає Рувер за надмірну впевненість у собі. Десять хвилин знадобилося білим, щоб знайти ключі від воріт Котолупа, а далі все пішло як по маслу. Спершу Стєпанову дозволили розвернутися з м'ячем в семи метрах від воріт і точно пробити низом. У ту ж хвилину ще й Аргєєв встиг йому асистувати на порожні ворота і таким чином рахунок швидко став 0:2. Руверу дозволяли грати, команда стабільно виходила в контратаки, але щоразу не вистачало більш чітких дій на завершальній стадії. А у Солтекса з цим проблем не було. Завдяки Дєєву на перерву суперники пішли з протилежним настроєм – 0:3.
IMG 0456456932 3
Усі сподівання на те, що Рувер збереться і дасть бій у другому таймі розтанули одразу після перепочинку. У зелених зовсім не заладилася гра. Навіть Косун мав спустошений і беземоційний вигляд, ніби підмінили. А Солтексу нічого не залишалося, як забивати скільки дозволили. А дозволили багатенько – аж 11. Більше за всіх у рамці Котолупа розписався Аргєєв: і п'ятою, і підсікав, і вреші оформив пента-трик. У підсумку 0:11 на користь Солтекса і команда йде на новорічні свята з трьома перемогами в статусі лідера турнірної таблиці.