Чемпіонат України з футзалу: "Солтекс" набирає ще три очки
Субота, 17 грудня 2016, 18:38

IMG 946455274 1

У заключному матчі другого туру "Епіцентр" не зміг створити проблем "помаранчевим".

"Солтекс" – "Епіцентр" 5:2
Голи: Ткаченко, Аргєєв, Коркішко, Лобов 2 – Сторчоус, Біляк
IMG 946455274 3
Солтекс прогнозовано обігрує Епіцентр і одноосібно очолює турнірну таблицю. Помітно, що команди вже досконало знають один одного і на підсвідомості були готові саме до такого результату. Утім, тотальної домінації Солтекса над Епіцентром не було, як у вчорашній грі МКВ проти Рувера. У першій половині черкаського дербі суперники зіграли у відкритий футзал і лише на останній хвилині Ткаченко взяв на себе ініціативу і розпечатав ворота "білих" – 1:0.
IMG 946455274 2
У другому таймі Солтексу стало легше. Епіцентр все ще кусався, заважав грати, але малувато створював власного "контенту". Натомість команда Солов'я розіграла три комбінації "за підручником" і чітко виграла матч. Спочатку спрацювала триходівка Ткаченко-Лобов-Аргєєв, потім Коркішко замкнув ідеальний пас Петришина, а невдовзі Солтекс закружив комбінацію в один дотик, яку завершив Лобов, а в додачу оформив дубль. Епіцентр спромігся на два м'ячі, які записали Сторчоус і Біляк разом із сиреною – 5:2.