Друга ліга Чемпіонату України з футзалу: "Рувер" вириває перемогу в "Епіцентра"

У другому матчі будівельники не змогли переграти заряджений "Рувер".

"Рувер" – "Епіцентр" 3:2
Голи: Мина, Панченко (аг), Пархоменко – Дєдов, Сторчоус
IMG 456756857859 3
Друга пара не стала довго морити глядачів засухою на паркеті і вже на першій хвилині ми побачили забитий гол – у воротах Епіцентру яскраво розписався Мина – 1:0. Оскільки учасники дербі досконало знали сили один одного, ніякої розвідки не було потрібно. А рівна гра на паркеті призвела до нічийного рахунку в першому таймі. Його зрівняв Дєдов – 1:1.
IMG 456756857859 2
По перерві ставало все менше футзалу і більше боротьби. За десять хвилин суперники назбирали по п'ять фолів. До цього часу рахунок уже становив 2:2: Сторчоус в дебюті тайму замкнув простріл Дєдова, а Панченко допоміг Гарназі зробити свій удар результативним. За екватором половини Пархоменко вивів Рувер уперед після шостого фолу Епіцентру, а з іншого боку Сторчоус схибив із десятиметрового – 3:2. Нервова кінцівка гри могла принести дивіденди як одній, так і іншій стороні, але 3:2 залишилися незмінними.