«Славутич» з черговою перемогою
Написав Administrator
Четвер, 16 лютого 2012, 11:51

198093909_wallcoo.com_football_picture_EA19002Четверту поспіль перемогу на виїзній грі виборює черкаський ФК «Славутич». Цього разу наш футбольний клуб завдав поразки комсомольському  ФК «Гірник-спорт».

Чергову, четверту поспіль, перемогу під час лютневого збору здобув «Славутич». На арені МФК «Кремінь», що вже стала для черкащан «домашньою», він переміг «Гірник-спорт» із Комсомольська.

У першому таймі славутчани, граючи бойовим складом, втілили свою значну перевагу за хвилину до перерви. Під час контратаки Олексію Шуляку вдалося вивести Сергійчука на побачення з голкіпером комсомольців: Михайло з поставленим завданням впоравився на відмінно – 1:0.

У другій половині зустрічі, за винятком Олексія Крупниченка та Олега Тарасенка, на полі грали гравці найближчого резерву та потенційні новачки команди. На 73-ій хвилині простріл низом Олександра Ніколайчука замкнув Артем Ясько.

Через пару хвилин «Гірник-спорт» скоротив відставання у рахунку ударом з-за меж карного майданчика.

Свій заключний матч у поточному навчально-тренувальному зборі «Славутич» проведе завтра, 16 лютого, у Кременчуку проти лідера групи «Б» другої ліги – ФК «Полтава».

Результат: «Славутич» Черкаси – «Гірник-спорт» Комсомольськ  2:1 (1:0)