Тренувальна перемога «Славутича»
Написав Administrator
Понеділок, 06 лютого 2012, 11:39

2fde7611a57af5ff906d410a02a177ed   ФК «Славутич» здобуває упевнену перемогу на виїзній грі проти криворізького «Гірника».

Через примхи погоди та відсутність інфраструктури в Черкасах домашній контрольний матч ФК «Славутич» змушений був провести у сусідній Полтавській області. Дальній вояж не був марним – штучне поле у Кременчуку приємно вразило своїм ідеальним станом.

У першому таймі тренерські штаби обох команд задіяли свої бойові склади, а після перерви серією замін перевірили в дії найближчий резерв та потенційних новачків.

Незважаючи на мороз, на полі було досить «спекотно». Обидві команди продемонстрували організований темповий футбол та бажанням вразити ворота суперника.

До середини першої половини черкащанам вдалося знайти слабкі місця в захисних ланках гірників. І якщо в першому випадку криворіжцю вдалося буквально зняти м’яча з ноги Сергійчука, то в другому – Михайло з кута карного майданчика майстерним ударом вразив ціль. Спроби номінальних гостей відігратися до перерви були марними.

Після перерви гарну нагоду відзначитися змарнував В’ячеслав Ткаченко. Роман Дацюк вивів на ударну позицію Ткаченка, але шкіряна куля після удару нападника оминула стійку воріт «Гірника».

Рахунок у спарингу був зрівняний на 70-ій хвилині під час розіграшу кутового. Проте раділи криворіжці недовго: Олексій Шуляк ефектним ударом з 35-ти метрів поновив статус-кво. Черкащани здобули заслужену перемогу над четвертою командою групи «Б» другої ліги. «Славутич» Черкаси  – «Гірник» Кривий Ріг 2:1 (1:0)

Наступний контрольний матч славутчани проведуть 10 лютого проти молодіжного складу ПФК «Олександрія».