«Славутич» не вміє грати проти захисних команд ?!
Написав Стас Лопес
Субота, 08 жовтня 2011, 22:03

thumb_l_1607_05

«Коли ми стартували в чемпіонаті, ніхто і подумати не міг, що будемо розчаровуватися нічиїй з середняком. Сьогодні це так, але від цього не легше – ми втратили очки», – задля того, аби випитати у Олександра Кирилюка

цей коментар, довелося добре постаратися. Після чергової календарної гри  «Славутича» проти южненського «Реал-Фарму» команда замкнулася в роздягальні на рекордні 25 хвилин, а коли з неї перший вийшов Кирилюк і почув прохання прокоментувати матч, він довго розгублено дивився на автора цих слів, в той момент він явно був десь далеко, а на його обличчі читалося хвилювання. Ще б пак, хвилюватися було за що, після цієї гри «Славутич» відпустив лідируючу групу команд другої ліги.

Сьогодні черкаський клуб вперше в чемпіонаті, а можливо, у своїй історії стикнувся з такою захисною моделлю гри, яку виставив «Реал-Фарм». Команда з Южного свідомо віддала ініціативу і вибудувала справжній мур біля власних воріт у вигляді ешелованого захисту. Те, що господарям буде важко розломити цю міцну захисну шкарлупу, аби дістатися до воріт, було зрозуміло ще на старті гри, а з кожною хвилиною ігрового часу це відчуття лише посилювалося. Попри молодість та реактивність лідерів черкасців, у них відсутній досвід та й, напевне, майстерність, яка дозволила б самотужки розібратися з кількома опонентами і викотити м’яч на вільного партнера. Зважаючи на це, попри серйозну ігрову перевагу в цьому матчі, черкасці фактично не виконували вільних ударів по воротах. Такими з натяжкою можна назвати два епізоди наприкінці першого тайму, коли з вигідних позицій, але все ж в боротьбі, пробивали Фаворов та Сергійчук.

В другому таймі гострих епізодів і без того поменшало, та й вогник в очах у футболістів «Славутича» в другій половині гри десь взагалі зник. Більше того, на цей матч черкасці виходили без свого звичного запалу, про причини цього може знати хіба що головний тренер, який після гри, звісно, не поділився цим з нами. З приємного для черкасців в другому таймі можна назвати хіба що ігрову перевагу на поляні, але, як відомо, без забитих м’ячів перемогу не здобути, а їх в цій грі численна кількість вболівальників так і не дочекалась.

Серед інших результатів 12-го туру слід відзначити розгромну перемогу лідера турнірної таблиці – ФК «Суми» над командою «Склад-Ялпух» з рахунком 6:0. Також шість м’ячів забило «Прикарпаття» у ворота хмельницького «Динамо», тим самим зробивши рахунок гри – 6:2. Наразі в черкаського «Славутича» 25 очок і він ділить третю позицію з ново каховською «Енергією», а лідирують в чемпіонаті «Суми», які мають 30 пунктів і гру в запасі, та «Десна», яка зібрала 29 очок. В наступному турі, який відбудеться 15-го жовтня, наша команда зіграє на виїзді саме з «Десною».