Гра лідерів чемпіонату України (U-19, І ліга, групи №3) завершилася внічию
Середа, 25 вересня 2019, 17:07

IMG 2463

МСК «Дніпро» Черкаси та «Гірник» Кривий Ріг не виявили сильнішого

МСК «Дніпро» Ю-19:  Роздорожній – Ковальов, Віскубов (Оніщенко, 75), Власенко, Демченко, Черненко, Дашко (Кривденко, 88), Меркулов, Кулініч (Краснюк, 65), Клопотенко (Молчан, 52), Дувняк (Собко, 85).

У першому таймі черкаська команда мала значно більше моментів ніж «Гірник». На 12 хвилині міг відзначитися Петро Демченко, проте м’яч пройшов у міліметрі від стійки. Також гарні нагоди у середині тайму мали Кулініч та Меркулов, проте забити гол їм не вдалось.

Другу половину матчу гра стала більш рівною. Тренерський штаб МСК «Дніпро» провів ряд замін. Перша з яких була вимушена. Основний центральний захисник Констянтин Клопотенко отримав пошкодження та гру продовжити не зміг. У кінці матчу, на 80 хвилині забивати міг Євген Оніщенко, проте його удар пройшов трохи вище воріт. За останні 10 хвилин черкащани створили ще кілька гострих моментів, але забити не змогли – 0:0.