МСК «Дніпро-U-19» (Черкаси) зіграв внічию з ФК «Лідер» (Дніпро)
Середа, 11 вересня 2019, 19:01

1109 IMG 1756

11 вересня. Черкаси. «Центральний стадіон». Чемпіонат України з футболу (I ліга, U-19, група №2)

МСК «Дніпро-U-19» (Черкаси) -ФК «Лідер» (Дніпро) – 1:1 (1:0)

МСК «Дніпро-U-19»: Баккі, Ковальов,Молчан, Віскубов (Оніщенко, 73), Демченко (Котко, 85), Черненко (Собко, 88), Дашко (Кривденко,88), Заіменко (Краснюк,58), Кулініч (Меркулов, 64), Клопотенко, Дубняк (Реннько, 85)

Юнаки черкаського клубу з перших хвилин були лідерами на полі. Вони активно пресингувати та домінували над дніпровською командою. У першому таймі, суддя призначив пенальті, проте «Лідер» цією нагодою не скористався. На 45 хвилині Артем Кулініч відкриває рахунок у матчі - 1:0.Команди йдуть на перерву.

Після 15-хвилинної перерви черкащани все ж залишались лідерами на полі. Дніпряни мали 5 моментів збільшувати перевагу у рахунку, проте забити гол у ворота суперника нашій команді не вдалось.

Вже у компенсований час, на 94 хвилині арбітр Бородавка призначає ще один пенальті у ворота «Дніпра». На цей раз гості реалізовують його, а свисток рефері сповіщає про завершення матчу - 1:1.