Бойова нічия (ОНОВЛЕНО. Додано склади команд)
Середа, 07 лютого 2018, 15:50

IMG-e98444aab4a5c911397390b0cf5e1594-V

Контрольний матч №5. с.Білозір’я. «Черкаський Дніпро» – «Інгулець» Петрове 0:0

Дніпряни провели перший спаринг на третьому навчально-тренувальному зборі. У рамках підготовки до весняної частини чемпіонату України серед команд першої ліги підопічні Ігоря Столовицького зіграли поєдинок проти амбітного «Інгульця із Петрового. Матч відбувся на штучному полі в с.Білозір’я. Це була своєрідна гра-відповідь (два тижні тому команди у Володимирівці розписали нульову нічию).

У другому таймі звітного поєдинку суперники продемонстрували гострий, обопільноатакувальний футбол. Проте опонентів підвела реалізація голевих моментів.

«Черкаський Дніпро» - «Інгулець» (Петрове) — 0:0

«Черкаський Дніпро»:

1-й тайм: Будюк, Тарасенко, Проневич, ГНП, ГНП, Крамар, Смірнов, Кошелюк, ГНП, ГНП, Локтіонов

2-й тайм: Панченко, Шурубура, Чорний, Резесідзе, Передерій, Бурлін, ГНП, Ічанський, Бойко, Сторчоус, ГНП

Головний тренер: Ігор Столовицький

«Інгулець»: Ганєв (Гурідов, 61), Кучеренко (ГНП, 61), Павлов (Новотрясов, 32, Данильченко, 42), Синьогуб (Солдат, 46), Балан (ГНП, 46), Лупашко (Павелько, 46), Піднебенний (Рябушко, 46), Довгий (Елла, 46), Клименко (Нікулін, 46), Акименко (Мішуренко, 46), Запорожець (ГНП, 46)

Головний тренер: Сергій Лавриненко

Попередження: Чорний (86)

IMG-ac08b7c493c9cf724d8b0c66cd2f4035-V

І навчально-тренувальний збір (20-26 грудня 2017 р.) с.Білозір’я

ІІ навчально-тренувальний збір (16-30 січня 2018 р.) с.Білозір’я

20 січня 2018 р. с.Щасливе. НТБ «Арсенал». «Арсенал-Київ» Київ – «Черкаський Дніпро» 1:1

24 січня 2018 р. с.Володимирівка. С-н ім.О.Поворознюка. «Інгулець» Петрове – «Черкаський Дніпро» 0:0

1. 27 січня 2018 р. м.Київ С-н «Локомотив». «Колос» Ковалівка – «Черкаський Дніпро» 1:1

30 січня 2018 р. с.Копили. НТБ ФК «Полтава». ФК «Полтава» – «Черкаський Дніпро» 2:0

ІІІ навчально-тренувальний збір (4-16 лютого) с.Білозір’я

7 лютого 2018 р. с.Білозір’я. «Черкаський Дніпро» – «Інгулець» Петрове 0:0

12 лютого дніпряни у с. Щасливе (Київська обл.) зіграють контрольний матч з ПФК «Суми».

15 лютого на підопічних Ігоря Столовицького чекатиме виїзд до Кременчука, де буде зіграно контрольну гру проти місцевого «Кременя».