«Черкаський Дніпро» зіграв свій кращий матч у новому сезоні, проте поступився харків’янам
Четвер, 10 серпня 2017, 09:47

100817 1

Чемпіонат України серед команд першої ліги, сезон 2017/2018 років.

П'ятий тур.

«Черкаський Дніпро» – «Геліос» Харків 1:2 (1:2)

9 серпня. КП «Центральний стадіон» 730 глядачів. +20. Поле – 4.

«Черкаський Дніпро»:Є.Панченко, Д.Шведенко, Г.Резесідзе, О.Тарасенко, А.Сторчоус (В.Зоря, 77), А.Крамар, С.Ічанський, Л.Кошадзе, О.Колос, В.Чорний (Є.Смірнов, 46), Р.Качур (В.Бойко, 68). Запасні:В.Марченко, Д.Шурубура, Р.Сутченко, В.Тенжицький. Тренер:О.Кирилюк

«Геліос»:Я.Котляров, В.Шопін, С.Лобойко, І.Луценко, В.Кравченко, Д.Скоблов, А.Скарлош (І.Глушицький 90+1), І.Семенина (В.Субочев, 59), І.Кошман (А.Кіча, 41), С.Кравченко (О.Томенко, 81), А.Козлов (В.Абєлєнцев, 72). Тренер:С.Сизихін

Голи: О.Колос (10)– І.Кошман (9), А.Козлов (34).

Попередження:Є.Смірнов (46),Г.Резесідзе (49), В.Бойко (86) – В.Шопін (12), С.Лобойко (18), Д.Скоблов (58), А.Козлов (72), А.Скарлош (90+1), І.Глушицький (90+4)

Видалення: Смірнов (82, повторне попередження)

Звітний матч розпочався із 12-ти хвилинною затримкою. «Ультрас Черкаси» влаштували демарш проти зневаги над клубними традиціями команди – вже шосту гру поспіль професіональна команда Черкас грає у  футболках білозірської «Зорі».

100817 2

На старті поєдинку опоненти обмінялися забитими голами. Ігор Кошман, уникнувши офсайду, результативно скористався передачею Андрія Скарлоша. Вже за хвилину у черкащан спрацювала награна комбінація – Антон Крамар із правого флангу «знайшов» на дальній стійці Руслана Качура, який головою скинув м’яча під удар Олександра Колоса.

100817 3

Перед перервою приїжджа команда отримала свої дивіденди від ігрової переваги: на 33-ій хвилині Артем Козлов ударом головою «пробив» голкіпера «Черкаського Дніпра» Євгена Панченка – 1:2

100817 4

Другий тайм пройшов на зустрічних курсах. Підопічні Олександра Кирилюка на рівних протистояли одному із головних претендентів на підвищення у класі та мали шанси зачепитися за нічию.

Єгор Смірнов назбиравши два «гірчичника» залишив господарів поля у меншості. А за дів хвилини до завершення основного часу двічі поперечка рятувала «дніпрян» від ще більших неприємностей.

100817 5

Чергова поразка опустила команду із берегів Дніпра на 16-ий рядок турнірної таблиці.