Чемпіонат області з пляжного футболу набирає інтригу
Неділя, 31 липня 2016, 11:16

31072016DSC 0705 1

Зіграно перші два поєдинки перенесеного першого туру. Залишається один матч о 18:00, який і визначить остаточну четвірку, що побореться за золото.

Вирішальний матч чемпіонату буде зіграно о 18:00 на "Живчик-Арені". Саме за підсумком цієї зустрічі визначиться, хто зіграє у фіналі чотирьох.

18:00 Торпедо – Солтекс

"Темна Конячка" – "Одна Родина" 3:8
Голи: Джура, Поволоцький, Євтушевський – Вакуленко 4, Кучер, Розаков, Панасенко, Головко
31072016DSC 0705 4
Не змогла Темна Конячка нічого протиставити Одній Родині, яка зі старту зустрічі почала грати номером один в цьому протистоянні. Переможці не давали шансів супернику наблизитися до себе, стабільно нарощуючи перевагу в матчі. Вагомий внесок в перемогу команди зробив Вакуленко. Його покер став половиною активу всієї команди. Але особливої уваги заслуговує шедевральний м'яч Головка ударом через себе першим дотиком з пасу воротаря.
Ще однією потугою для Конячки стала відсутність замін. Точніше, всього одна людина на лаві запасних. При цьому слід віддати належне команді, адже вона не стояла біля своїх воріт, а весь час шукала щастя попереду. І знайшла, але недостатню кількість разів. 3:8.

31072016DSC 0705 12
Матусів відкрив рахунок у цій зустрічі, але тим самим дав старт розгрому. Перші два тайми команда ще трималася – після них рахунок був усього 3:1 на користь Рувера. Матусів атакував рідко, але гостро. Кожна атака, кожен удар команди міг стати результативним. Але в останньому періоді стався розгром. Знесилені гравці у жовтих футболках просто зупинилися і дозволяли супернику робити все, що заманеться. Гра втратила свій ритм, а Рувер забивав голи пішки і наколотив у підсумку 8 м'ячів. Чекаємо вечора аби дізнатися усіх учасників фіналу чотирьох.