"Цетус" здолав "Рувер" у перенесеному матчі чемпіонату області з пляжного футболу
Написав Administrator
Вівторок, 19 липня 2016, 07:16

05062016DSC 0974 22

У чемпіонаті Черкаської обалсті з пляжного футболу відбулася перенесена гра 6-го туру між Цетусом і Рувером.

"Цетус" - "Рувер" 4:2

Голи: Щерба, Халявка, Присяжнюк, Сидоренко - Скорик, Косун

Учора відбулася перенесена гра VI туру Чемпіонату Черкаської області з пляжного футболу. Гравці Цетусу та Ruvera, після тривалої зливи, показали видовищну гру. У 1-му таймі Ruver заволодів ініціативою і відкрив рахунок. Гол забив Скорик Роман. У 2-му таймі вболівальники, а їх було чималенько, попри погодні умови, побачили вже три м'ячі... Спочатку Богдан Щерба сильним ударом зрівняв рахунок. Не пройшло і хвилини, як Віталій Косун знов вивів Ruver вперед. Але, ще за хвилину, Роман Халявка встановив рівновагу - 2:2.

У 3-му таймі Цетус, як це часто трапляється, додав обертів і спочатку Павло Присяжнюк забив курйозний гол, а потім Сидоренко Сергій збільшив відрив. До кінця гри ще залишалось 6 хв. і Ruver мав гарні шанси забити 2-3 м'ячі, але голкіпер Цетусу, Вячеслав Гамалій, почав творити "дива" і до кінця гри рахунок так і залишився незмінним. Перед останнім туром і, пропущеними іграми І-го туру, боротьба становиться все цікавішою!