Завершився 4 тур чемпіонату Черкаської області з пляжного футболу

Увечері "Торпедо" з мінімальним відривом здолало "Матусів", а "Рувер" покарав "Солтекс".

"Торпедо" – "Матусів" 5:4
Голи: Дєдов, Колядко, Коломієць 2, Бобков – Петриченко 3, Резнюк
03072016DSC 0101 2
Бойовита гра. Матусів старався не поступатися Торпедо в жодному з ігрових епізодів, ще й зумів забити голи, які ще б трохи і дозволили команді набрати очки, але дався в знаки клас смугастих. Підопічні Алєксандрова програвали лише з рахунком 0:1, а далі були сценаристами матчу. У деяких місцях послабляли опіку і не втримували активного Петриченка, який оформив хет-трик, але в цілому цілком закономірна перемога Торпедо.

"Солтекс" – "Рувер" 1:3
Голи: Стєпанов – Вівденко 2, Андрійченко О.
Вилучення: Лобов
03072016DSC 0101 12
Бойовитий Рувер у кінці зустрічі зміг зломити Солтекс. Перший тайм команди зіграли рівно. Показовим став рахунок – 1:1, у другому взагалі без голів, настільки добре опоненти діяли в обороні, не даючи з одного боку Стєпанову, з іншого – Бабію і партнерам знайти момент для того, щоб відзначитись. А от найцікавішим став третій період. У його середині нарешті сколихнув рахунок Андрійченко Олег підступним ударом Єрошеву за комір – 1:2. Одразу потому Лобов вирвався на позицію перед воротарем і в боротьбі залишився без м'яча. За версією всього Солтексу там було чисте порушення правил, але Євтушевський його не побачив. Лобов кинувся апелювати до арбітрів за що отримав поспіль дві жовті і залишив команду в меншості. Цим вміло скористався Рувер, миттєво збільшивши перевагу і грамотно вигравши цей матч – 1:3.