Зіграно 3 тур чемпіонату області з пляжного футболу
Написав Андрій Вєков
Неділя, 26 червня 2016, 19:33

26062016DSC 0007 1

Темна Конячка в гольовому матчі обіграла Матусів, а Миронівська Птахофабрика здолала Солтекс і очолила турнірну таблицю.

"Матусів" – "Темна Конячка" 5:9
Голи: Удод В. 2, Резнюк, Марущак, Перевожчіков – Криштоп 3, Гаркавий, Євтушенко, Стрижак, Євтушевський 2, Островський

Матусів дав бій Темній Конячці, але в кінці гри "поплив" і програв із розгромним рахунком. Перший тайм – тайм шедеврів. Далеко не фаворит у цій зустрічі Матусів не просто забивав Темній Конячці, а робив це яскраво. Рахунок відкрив Удод Валерій, який помінявся позиціями зі своїм батьком – сьогодні старший у воротах. Отож після классного удару рахунок став 1:0. Темна Конячка швидко відповіла ударом Криштопа зі своєї половини за комір Удоду-старшому, а невдовзі забив Гаркавий – 1:2. Рахунок був таким, поки м'яч не потрапив до Резнюка. Анатолій отримав кулю біля власних воріт і, не видумуючи, просто пробив через усе поле у верхній кут від стійки – 2:2.
26062016DSC 0007 9
По перерві ковдру на себе почала потихеньку перетягувати Конячка. Перші декілька хвилин були ще рівними: Удод оформив дубль, а Євтушенко відповів із гострого кута з відскоком у дальню дев'ятку. А потім Матусів зупинився і просто відбивав атаку за атакою Конячки. Євтушевський нарешті отримав простір "політати" ножицями, як він любить, а його партнери без проблем стріляли по чужих воротах. В одному з епізодів із м'ячем завозився Удод-старший і привіз гол у свої ворота. На третій тайм команди пішли з рахунком 3:4 на користь Темної.
26062016DSC 0007 12
В останньому періоді команди зіграли у дворовий футбол, забивали усі хто хотів і як хотів: воротар Конячки Криштоп оформив хет-трик голів зі своєї половини, Євтушевський звісно забив ножицями, Отсровський щокою закотив м'яч у ворота, а Матусів забив там, де дозволили. У підсумку 5:9 і це найрезультативніший матч у цьому чемпіонаті.

26062016DSC 0007 26
Справжню зарубу глядачі чекали в останньому, центральному, матчі туру, де зустрівся володар Кубку Живчика – Солтекс і минулорічний чемпіон області – Миронівська Птахофабрика. Градус поєдинку відчувся одразу – дуже мало простору було у команд, щоб придумувати голи, тому лише по одному вони забили в першій половині. У складі "птахів" Ткаченко скористався пасом Індутного з глибини і покотив під дальню стійку, а Солтекс забив завдяки злагодженим командним діям: хорошу комбінацію розіграли Дєєв-Петришин-Коркішко. Олегу нічого не залишалося, як зрівняти рахунок. 1:1, перерва.
26062016DSC 0007 21
Так само рівно команди рухалися і в другому таймі. Більше моментів, а саме дві стійки, в активі білих переросли на останніх секундах в курйозний гол Ткаченка. А перед цим Стєпанов забив зі штрафного, який він заробив за фол Мачульського проти себе. Дуже щільний і непоступливий захист обох команд заморозив гру між воротами, бо у нападників шансів щось створити самотужки не було. Як треба грати за таких обставин першим зрозумів Раковський. Саме Олександр першим пробив із далеку і застав Єрошова зненацька, не повірив той, що м'яч залетить у ворота – 3:2. Крапку в зустрічі поставив Трандафілов. Євген спіймав на протиході голкіпера і здобув перемогу для Птахофабрики 4:2.