Результати 7-го туру чемпионата області
Написав Павло Константінов
Вівторок, 21 липня 2015, 00:07

DSC09759

У понеділок та неділю прогодив черговий тур Чемпіонату області з пляжного футболу

"Миронівська Птахофабрика" - Темна Конячка 6:3 (Ткаченко-4, Єрошев, автогол-Євтушевський - Джура, Літвінов, Євтушевський)

Матч, в якому, на папері, фаворитом вважались футболісти канівської команди, свій статус вони підтвердили і на полі.

Матч почався з домінування "фабрикантів" яке втілилось в три мячі від Вячеслава Ткаченка який є кращим бомбардиром команди з Каніва, у Темної Конячки особливих шансів забити у ворота Віктора Єрошева не було. 3:0 так и дограли перший тайм.

DSC09663

DSC09669

DSC09671

В другому таймі швидко рахунок вже став 4:0 на цей раз вже автоголом відзначився Олександр Євтушевський і вже тоді стало зрозуміло що в гравців Конячки немає шансів на успіх в матчі, але Сергій Джура та Олег Літвінов зробили рахунок 4:2 на цьому і закінчили другий тайм.

DSC09672

DSC09679

DSC09681

DSC09686

В третьому таймі Миронівська Птахофабрика розпочала активніше почала та збільшела кількість ударів по воротам соперника, і один удар таки приніс результат диво гол Віктора Єрошева від своїх воріт прямо в дев.ятку воріт Юрія Криштопа 5:2.

DSC09699

DSC09703

DSC09704

DSC09706

Рахунок вже цілком влаштовував футболістів "Фабрики" і вони дали пограти гравцям Конячки та Олександр Євтушевський забив зі штрафного 5:3. Та все ж, останнє слово, було за гравцями Каніва - Вячеслав Ткаченко зробив покер та тим самим встановим остаточній рахунок в матчі 6:3

Єдина Країна - Цетус 1:9 (Резнюк - Присяжнюк-4, Гамалій-3, Щерба Б., Суський)

Матч Цетуса та Єдиної Країни подарував глядачам гольову зливу, але лише від однієї команди. Більш титулований та досвідчиний Цетус просто не помітив свого соперника.

DSC09715

Перший тайм почався з Голу Павла Присяжнюка та Єдина Країна знайшла в собі сили відігратися після розіграшу з центра поля гол в ворота Игоря Чмиха забив Анатолий Резнюк. Та від разу ж, після розіграшу с центра поля, Павло Присяжнюк робить дубль, та виводить Цетус вперед 2:1, на цьому и дограли перший тайм.

DSC09735

В другому таймі Єдина Країна вже не змогла протистояти Цетусу - спочатку Вячеслав Гамалий забив з пенальті в стилі Паненки(відео: https://vk.com/video-17648839_171131070), а потім, Щерба Богдан, Суський Сергій та Павло Присяжнюк зробили рахунок 6:1 так завершився другий тайм.

DSC09749

DSC09754

DSC09755

Вже в третьому гравці Цетусу забили ще - Павло Присяжнюк та двічі Вячеслав Гамалій - рахунок став 9:1. Та в Єдиної Країни був ще один дуже вагомий шанс забити Іван Валковський заробив пенальті та свою реакцію в рамці воріт Цетусу продемонстрував Игор Чмих, відбивши пенальти. А в загалом цей новачок Цетусу помилявся дуже рідко, та рятував Цетус так, що можна говорити, що перший матч для Игоря став вдалим. А матч так і завершився 9:1 на користь Цетуса.

Матусів - Цетус 2:4 (Пархоменко-2 - Щерба Б., Суський, Гаркун-2)

Цікавий та інтригуючий матч провели суперники. Вже в першому таймі вони створили багато гострих мометів, але воротарі були на висоті.

DSC09763

DSC09765

Відкрили рахунок матусяни - Віктор Пархоменко після декількох ударів в упор всеж проштовхнув м'яч у ворота, але вже через хвилину Цетус відігрався. Сергій Сидоренко зберіг м'яч біля кутового прапорця та, через себе, навісив до "воротарського майданчику", де, у боротьбі, зіштовхнулися 3 гравця - захисник та воротар Матусова з Щербою Юрієм. М'яч відлетів в гору не декілька метрів, а по приземленні самим спритним виявився Юрій Щерба, що головою послав сферу у пусті ворота.

DSC09766

DSC09771

DSC09777

У другому таймі Сергій Суський, зі своєї половини не сильно пробив в бік воріт матусян, та м'яч рекошетом від одного з захисників влучив у ворота.
Матусів зрівнює рахунок зусиллями Віктора Пархоменка - він на швидкості тікає від захисників та посилає м'яч повз воротаря (на фото)

DSC09780

DSC09782

DSC09789

Далі Валентин Горкун виводить Цетус вперед, та у третьому таймі робить дубль та встановлю єостаточний рахунок матчу - 4:2 на користь Цетусу.

DSC09791

DSC09793

DSC09797

DSC09798

DSC09802

Таким чином Цетус виходить на третю позицію в турнірній таблиці, а Миронівська Птахофабрика вже не досяжна, для суперників і вже чекає на суперника в полуфіналі, їм має стати команда, що займе 4-ту строчку в таблиці.

9 Арка 8 0 0 0 8 9:43 0

У наступну неділю в Чемпіонаті заплановина перерва на Кубок Області, у зв'язку з чим оголошується про прийняття заявок для участі у Кубку Черкаської області з пляжного футболу, що відбудеться 26 липня (чвертьфінали) та 16 серпня (напівфінали та фінал) Заявки за тел. 096-477-79-77