Драматичний матч Цетуса та Темної Конячки
Написав Павло Константінов
Середа, 15 липня 2015, 13:35

DSC09523

Вчора відбувся перенесений матч 2-го туру Чемпіонату черкаської області з пляжного футболу, в якому зустрічались Цетус та Темна Конячка.

В першому таймі була досить рівна гра і обидві команди досить довго не могли забити одна одній, але моменти виникали і в тих і в інших, після декількох "сейвів" від голкіперів команд, першими спромоглися забити футболисти "Конячки",після помилки Юрія Щерби, гол забив Сергій Джура 1:0.
DSC09527

Але цей рахонок протиримався не довго, Сергій Сидоренко неймовірним ударом через себе зрівняв рахунок - 1:1, Перший тайм так и завершився. А вже в другому таймі команди заграли набагато цікавише, насамперед потужніше зіграли футболісти Цетусу - Сергій Сидоренко робить дубиль і вже виводить Цетус вперед 2:1.

DSC09546

Довго не могли гравці Конячки забити мяч у відповідь але після кількох спроб їм таки вдалось мяч забив капитан Олександр Євтушевський 2:2 та цей рахунок знову не протримався довго, буквально в наступній атаці, Валентин Горкун знову виводить Цетус вперед 3:2.

DSC09551

DSC09556

Потім команди обмінялися ще декількома небезпечними моментами та рахунок змінити не вдалося. На цьому і дограли другий тайм. На початку 3 тайму Сергій Сидоренко робить рахунок 4:2, та "Конячка" і не збиралась здаватись, та пішла в навалу воріт Цетусу.

DSC09571

Кілька ударів відбивав або воротар або ж захисники, але Темна Конячка таки домоглася свого - Олександр Євтушевський, та потім, Сергій Джура зробили рахунок 4:4, за 1 хвилину до кінця матчу (на відео https://vk.com/video-17648839_171123525) і вже майже всі думали що додаткового часу командам не уникнути та все таки, після розіграшу кутового, Валентин Горкун забив вирішальний мяч - 5:4 на користь Цетусу (на фото - за мить до голу)

DSC09585

Попри деякі намагання гравців Темної конячки зрівняти рахунок знов, їм це не вдалося - часу зовсім не було. Матч так і завершився 5:4 Цетус перемагає та підіймається з сьмого на п'яте місце, зміщуючи Темну Конячку на шосте.

Цетус - Темна Конячка 5:4 (Сидоренко-3, Гаркун-2 - Джура-2, Євтушевський-2)

Також до вашої уваги технічний результат матчу шостого туру між Однією Родиною та Аркою, що не відбувся:

Матусів - Цетус (матч перенесено)

Результати попередніх матчів та перелік пропущених ігор за цим посиланням:      https://vk.com/page-17648839_50570084

Також оголошується про прийняття попередніх заявок для участі у Кубку Черкаської області з пляжного футболу,
що відбудеться 26 липня (чвертьфінали) та 16 серпня (напівфінали та фінал)