Звіт 5-го туру чемпіонату черкаської області з пляжного футболу
Понеділок, 06 липня 2015, 17:00

DSC09388

Канівська команда продовжує безпрограшну серію, а Торпедо знову поступається

Перший матч дня проводили Арка з Цетусом
Арка - Цетус 3:5 (Бондар, Лобачев, Дзюба - Кудря-2, Бобков, Сидоренко, Присяжнюк П.)

DSC09349

Першими, зусиллям Віталія Бондара, відкрили рахунок команда Арки.

DSC09350

Що правда, щось протистояти іменитому супенику їм було важко,

DSC09353

і Цетус, на протязі трьох таймів, забив п'ять м'ячів, і тільки потім, трохи розслабившись, дозволив наблизитися до себе на відстань в 2 м'ячі.

DSC09377

В 19:00 на поле "Живчик-Арени" вийшли Торпедо - Дніпро-АЗС"ЮГ-2000" , що грали пропущений матч 1-го туру.

Торпедо - "Дніпро-ЮГ-2000" 1:3 (Губа - Ковтуненко, Лук'яненко-2)

DSC09379

Як і раніше, особливий вплив на якість гри Торпедо має настрій їх лідера - Степанова.

DSC09381
Якщо в попередньому матчі, в 4-му турі,  він так би мовити, самотужки, обіграв Одну Родину. Та сьогодні, гра у Петра не йшла, та ще і суперник приголомшив торпедовців двома голами в першому таймі.

DSC09383

Це дало змогу Дніпру відійти в глуху оборону, і спокійно завершити гру перемогою. До кінця матчу суперники забили по одному м'ячу, і матч завершився з рахунком 1:3.

З деяким запізненням розпочали свій матч Миронівська Птахофабрика та Одна Родина

Миронівська Птахофабрика - Одна Родина 6:5 (Кіт-2, Трандафілов-2, Індутний-2 - Раззанов, Марченко, Полонский, Бондаренко, Половко)

DSC09388

У канівчан на початок гри замін зовсім не було, а на воротах стояв Мачульский.

DSC09392

Але це не як не завадило їм забити 2 м'ячі, що правда, "Родина", до пріїзду "підмоги", у вигляді капітану Індутного та основного воротаря команди, рахунок встигла зрівняти, а потім вже і вийшла вперед - 2:3.

DSC09394

Зусиллями Павла Кіта, фабриканти зрівнюють рахунок, а вже через мить Ігор Індутний ударом головою виводить їх вперед - 4:3.

DSC09397

Гойдалки продовжуються і далі: Одна родина знову зрівнює рахунок - 4:4 (На відео),

та виходить вперед - 4:5. (На відео)

Сравжню феєрію голів дарують глядачам команди - Птахофабрика за 4 хвилини до кінця матчу розігрує кутовий, і Євген Трандафілов, з льоту, по навісній траекторії, влучає у "дев'ятку" - 5:5, (На відео)

Потім знов Ігор Індутний, обігравши 1 в 1 в центрі поля одного з гравців "Родини", одразу ж пробиває низом, і м'яч, зрадницьки, перед руками воротаря Одниєї родини влучає в кочку та перелітає у сітку воріт - 6:5 (На відео) - перемога Миронівської Птахофабрики.

Таким чином Миронівська Птахофабрика продовжує безпрограшну серію.