Четвертий тур пляжного футболу без несподіванок
Написав Максим Гаптар
Неділя, 22 червня 2014, 21:23
220620144turbeachsoccDSC01637
Чемпіонат Черкаської області з пляжного футболу набирає хід. Сьогодні пройшли матчі четвертого туру чемпіонату.
«Дніпро-2003» - «Матусів» 8 : 2
Голи: Кіт (3), Франчук (3), Головченко (2) – Кубрушко, Броварський.

«Одна Родина» - «Епіцентр» 4 : 5 (в доданий час)
Голи: Присяжнюк, Бондаренко, Діденко, Панасенко – Степанов (2), Островський (3).

«Живчик» - «Арка» 5 : 5 (2 : 1 пенальті)
Голи: Жох, Орел, Сухенко, Кшеминський, Сємченко – Біляк О. (2), Матвєєв, Танчик.

220620144turbeachsoccDSC01645

«Темна Конячка» - «Миронівська птахофабрика» 1 : 5
Голи: Мірошніченко, Гаркавий (аг) – Войтюк (2), Ткалич (2)
Центральний матч туру пройшов практично без боротьби. Футболісти «Миронівської птахофабрики» довели свою перевагу й амбіції у чемпіонаті. Порівняно рівний перший тайм матчу змінився впевненим виступом «Птахофабрики» у наступних періодах. Так у другій частині матчу канівчани швидко повели в рахунку й зробили ривок 3 : 0. Шансів на успіх у цій грі в «Конячки» не було. Команда не могла створити моменти, добре грав у рамці воротар «Миронівської птахофабрики». А в заключному таймі гравці з Канівщини дотиснули суперника. У підсумку 5 : 1, «Птахофабрика» наступає!

«Торпедо» - «Пальміра» 6 : 3
Голи: Раковський (2), Александров В. (2), Губа, Шетуан – Приходько, Цюпаченко, Гопка С.

«Азот» - «Цетус» 2 : 2 (1 : 2 пенальті)
Голи: Кудря О. (2) – Гамалій, Яровий.