Стартував Кубок Живчика з пляжного футболу!
Неділя, 18 травня 2014, 16:57
18052014jivchikcup2014DSC09021
Сезон пляжного футболу у Черкасах відкрито! Сьогодні в обласному центрі стартував Кубок Живчика з пляжного футболу за підтримки партії «УДАР» Віталія Кличка.
Якісний турнір з пляжного футболу, який відкриває сезон цього виду спорту у місті стартував сьогодні у Черкасах. На «Живчик-Арені» розпочалися матчі однойменного кубка з пляжного футболу. Організатором цього турніру є Асоціація пляжних видів спорту та під егідою АМФЧО. Також змагання проходять запідтримки партії «УДАР» Віталія Кличка.

18052014jivchikcup2014DSC09023

Пальміра – Азот 7 : 4
Голи: Сидоренко Д. (3), Агарін, Гопка С., Матвієнко, Дєдов – Андрійченко А. (3), Кудря.
Старт «Кубка Живчика» припав на матч «Пальміри» та «Азоту». Після вчорашньої поразки від «Канева», футболісти «Пальміри» серйозно налаштувалися на пляжний футбол і досить легко переграли «Азот». Вже у першому таймі зусиллями Дмитра Сидоренка «Пальміра» вийшла вперед. Далі команда із Золотоніського району вже не відпускала свого лідерства, а лише його нарощувала. У підсумку до кінця зустрічі перевага «Пальміри» сягнула в три м’ячі. Фінальний свисток зафіксував рахунок 7 : 4, «Пальміра» у півфіналі.

18052014jivchikcup2014DSC09026

Цетус – Одна Родина 4 : 3
Голи: Горкун, Присяжнюк П., Гамалій, Сидоренко – Бондаренко, Пономаренко (2).

18052014jivchikcup2014DSC09067

Гранд черкаського пляжного футболу, «Цетус» дуже довго запрягав у матчі з «Однією Родиною». Команда досить вальяжно розпочала гру, пропустивши швидко гол від Бондаренка. Далі команда прагнула якнайшвидше відігратися, але зуміла це зробити вже в другому таймі, а вийти вперед у третьому. «Одна Родина» хоч і була в обмеженому складі, проте чинила гідний опір титулованому суперникові. Але переміг все-таки «Цетус».

18052014jivchikcup2014DSC09091

Темна Конячка – Епіцентр 3 : 6
Голи: Євтушевський, Лобов, автогол Зінк - Дровольський, Степанов (2), Харченко, Пархоменко, Приходько.
Два останніх матчі проходили за діаметрально протилежних умов. Явний фаворит матчу, «Темна Конячка» не зуміла нав’язати боротьбу «Епіцентрові» і поступилася. Проте цікавість полягала у погодніх умовах. Вже на старті гри на «Живчик-Арену» насунулася стихія. Страшення злива з блискавкою не завадила командам грати у пляжний футбол. І хоча гра була далекою від канонів цього виду спорту, своя родзинка у цьому матчі була!

18052014jivchikcup2014DSC09063

Дніпро-2003 – Живчик 5 : 3
Голи: Франчук (2), Губа, Кіт, Лукієнко – Синяк, Сухенко (2).
Після лютого дощу, останній матч проходив за сприятливої погоди. Злива завершилася і на арену зійшло сонце. Власне обидві команди провели не поганий матч, але клас «Дніпра-2003» дався взнаки. Команда дотиснула не поступливий «Живчик» і пройшла до півфіналу.

Таким чином у півфіналах між собою зіграють "Цетус" - "Епіцентр" та "Пальміра" - "Дніпро-2003". Півфінальні матчі та фінал пройдуть у п’ятницю, 23-го травня.