Чемпіонат Черкаської області з пляжного футболу. Результати 9 туру + турнірна таблиця
Субота, 31 серпня 2019, 11:50

2707 20180801 184751

У середу, 28 серпня, пройшов черговий дев’ятий тур обласних змагань із пляжного футболу.

«Ruver» – «Цетус» 2:6.

У цій грі підопічні Віталія Косуна могли достроково вибороти для себе чемпіонське звання! Обидві команди дуже серйозно були налаштовані. За темпом гри це був самий яскравий і напружений матч. Першими на третій хвилині рахунок відкрили гравці «Цетусу» (Присяжнюк П.). На 6-й Ветров зрівнює. На початку другого тайму вже «зелені» виходять вперед (Таранович). 18-та хв. – Щерба зрівнює рахунок, а наприкінці тайму Присяжнюк П. виводить «білих» вперед (2:3). Гра набирала обертів. У першій половині третього тайму команди діяли на зустрічних курсах. На жаль для одних вболівальників, першими припустилися помилок у захисті гравці «Ruvera», отримавши за одну хвилину два м`ячі у власні ворота (Присяжнюк П.). До кінця гри залишалося ще 5 хв., але було видно, що «Цетус» вже перемогу не віддасть! І, як результат, на 35 хв. Сидоренко ставить фінальну крапку у цій грі (2:6).

ГУНП – «Слобода» 2:2 (ПП2).

Не менш цікавою була і ця гра, хоча у турнірному становищі вона вже нічого не вирішувала. Першими рахунок відкрила поліція, на 5-й хв. відзначився Вечірній. На 10-й хв. Дяченко зрівнює. На початку другого тайму Бойко знову виводить ГУНП вперед (2:1). І цей рахунок тримається майже до кінця 3-го тайму. Маючи на лавці запасних лише одну заміну, хлопці з поліції «билися» до останнього, але команді з району вдалося все ж таки дотиснути суперника (Семенюк, 2:2). Додатковий час нічого не вирішив. А в серії пенальті фортуна посміхнулася «Слободі».