Чемпіонат Черкаської області з пляжного футболу. 6 тур
Вівторок, 20 серпня 2019, 12:37

IMG 20190818 190743

У неділю, 18 серпня, пройшов черговий шостий тур обласних змагань із пляжного футболу.

Перша гра другого кола «Ruver» – «Сила і Честь» 5:3. Перший тайм цієї зустрічі був дуже спокійний, грали в своє задоволення. Лише на 10-й хвилині воротар «силачів» Ярослав Іщенко перевірив свого візаві – Соколовського Нікіту, чи той не спить у воротах, дальнім пострілом закинувши м`яча за комірець (0:1). У другому таймі, додавши обертів, «зелені» відповідають двома забитими голами (Вєтров, Кавун). На початку третього тайму вже Соколовський відповідає взаємністю на взаємність, збільшуючи перевагу своєї команди (3:1). Гравець «Ruverа» Лебедь вирішив цього вечора запам`ятатися вболівальникам результативністю, забивши по черзі як у власні ворота, так і в чужі. Марченко дещо скоротив відставання, але кращий бомбардир, Андрійченко А., знову збільшив перевагу «зелених». Хоча моменти у «жовто-блакитних» ще були!

Друга гра «Цетус» – «Слобода» 10:3.

З невідомих причин у цій зустрічі були відсутні лідери «синіх» Дяченко та Сахно. І, як результат – автогол від Культенко на першій хвилині! Бажання у хлопців з району було, але досвід, комбінування і беззаперечна гра новозпеченого воротаря, Вячеслава Гамалія, вселили в «Цетус» врівноваження та впевненість у своїх діях! Голи забивали: Щерба, Гамалій, Дєєв, Волощук, Сидоренко–2, Кіт–3 («Цетус»), Культенко, Шкондін, Зодоя («Слобода»).