Чемпіонат Черкаської області з пляжного футболу. 5 тур
П'ятниця, 16 серпня 2019, 19:33

130919 p

У середу, 14 серпня, пройшов черговий п'ятий тур обласних змагань із пляжного футболу.

У грі «Ruver» – ГУНП було зараховано технічну поразку з рахунком 5:0 у зв`язку з неявкою команди на гру.

Останній матч першого кола між колективами «Цетус» та «Сила і Честь» видався досить принциповим і напруженим. Наприкінці першого тайму «силачі» відкрили рахунок – Помилкою в обороні скористався Сергій Джура. У другому таймі, зусиллями Павла Присяжнюка, рахунок було зрівняно і на останніх секундах, «Цетус» вже був попереду. Гра набирала обертів. За неспортивну поведінку картки отримали: Сидоренко («Цетус»), Агарін К., Раззаков (наступну гру пропускає, «Сила і Честь»). На 29 хв. Панасенко зрівнює рахунок, а на 30-ій хв. Марченко виводить «жовто-блакитних» вперед і на 33-ій, дальній постріл воротаря Ярослава Іщенка ставить крапку у цій зустрічі.