Розминка перед «битвою»
Середа, 09 серпня 2017, 10:56

090817 3

У вівторок стартував черговий восьмий тур чемпіонату Черкаської області з пляжного футболу

На «Живчик-Арені» зустрілися «SolTex» та «Торпедо». Незважаючи на несприятливі погодні умови – сильний вітер та пізній початок матчу, команди все ж таки змогли показати змістовну гру. У першому таймі «торпедівці» відкрили рахунок, але перед перервою «SolTex» відновив рівновагу 1:1. На початку 2-го тайму «Торпедо» знов вийшов вперед, але у відповідь «помаранчеві» забили аж 3 м'ячі!

Третій тайм вже починався в напівтемряві і команди відзначились на двох всього одним м'ячем... У підсумку – перемога команди «SolTex» 5:2. Голи на рахунку Волошенко Івана («Торпедо»), який відзначився двічі  і, по голу за «SolTex» забили: Аргєєв, Біда, Степанов, Ткаченко і Лобов.

А довгоочікувана перенесена гра 7-го туру «SolTex»«Цетус» має відбутися цієї п'ятниці, 11.08.17, о 19.30.