«SolTex» – «Одна Родина» 4:3
Понеділок, 24 липня 2017, 10:10

240717 2

22 липня стартувала друга половина чемпіонату Черкаської області з пляжного футболу 2017 року

Як і минулого разу, «Одна Родина» мала шанс відібрати очки у команди «SolTex»! Але «прокинулись» підопічні Олександра Діденка лише у третьому таймі, коли рахунок вже був 4:1 на користь «помаранчевих» (голи забили Степанов – 2, Ткаченко –1, Аргєєв –1 («SolTex») і Агарін Н. – 1 з пенальті («Одна Родина»)). Постійно атакуючи, у третьому таймі, «Родина» змогла лише забити 2 м'ячі (Іщенко, Раззаков), але цього було замало... Чому так не грати всю гру – залишається загадкою?!...

А от команду Олександра Солов'я можна ставити у приклад іншим  колективам! За відсутності президента, тренера та капітана команди – хлопці виходять на поле і роблять свою справу!..