«Ruver» – «Темна Конячка» 2:3
Середа, 19 липня 2017, 15:31

190717 2

Відбулась заключна гра першого кола Чемпіонату Черкаської області з пляжного футболу.

Як і, багато разів в інших матчах, «Ruver» заволодів ініціативою і впевнено  повів у рахунку. Спочатку  Андрійченко Артем, переводив м'яч головою в бік воріт суперника, а той, мов криса, підступно закотився до сітки... А потім, Таранович Олександр, скориставшись помилкою «блакитних», забив м'яч вже в пусті ворота!...Але «Темна Конячка» із року в рік виправдовує свою назву і, не дивлячись на середній вік гравців, може дати бій любому супернику, не взираючи на ранги. Так на другій секунді другого тайму, Роман Поліщук зменшує відрив «зелених» до мінімального. А вже в середині 3-го тайму «дальнобійна гармата» від воротаря «Темної Конячки» встановила рівновагу у матчі. І, буквально за хвилину до закінчення гри, «найтемніша з конячок», Олексій Поволоцький, виводить свою команду вперед. Рахунок було втримано, перемога «Конячки» 3:2.

Цими вихідними у пляжному футболі перерва. Друге коло і Кубок області стартують з 30.07.2017