Чемпіонат Черкаської області. 3 тур (доповнено)
Понеділок, 03 липня 2017, 10:13

030717 1

Цієї неділі було зіграно дві гри третього туру Чемпіонату Черкаської області з пляжного футболу

У грі «Торпедо» проти «SolTex» несподіванки не відбулось. Команда «помаранчевих» з перших хвилин володіла ініціативою і по ходу зустрічі вигравала 4:0. Лише в останньому таймі «торпедівці» знайшли «ключі» від воріт Ярослава Магльованого і забили два м’ячі. Хоча у обох команд моментів було набагато більше ніж рахунок на табло!..

«Торпедо» – «SolTex» 2:4, гол В.Ткаченка

«Торпедо» – «SolTex» 2:4, гол О.Лобова

Друга гра порадувала вболівальників на забиті м’ячі, правда лише в одні ворота. Нарешті «Одна Родина» на полі відповідала своїй назві. Майже у повному складі дали справжній бій такому титулованому супернику як «Темна Конячка», забив 8 м’ячів. На виправдання «блакитних» мабуть можна віднести лише те, що граючий воротар Юрій Криштоп отримав напередодні травму плеча на тренуванні і не зміг допомогти своїй команді. Вітаємо «Одну Родину» з першими 3-ма очками.

«Одна Родина» – «Темна Конячка» 8:0

Останню третю гру, «Ruver» та «Цетус», за згодою сторін, перенесено. Матч відбудеться у четвер 06.07.17 о 19-30.

Запрошуємо усіх бажаючих на перегляд амбіцій проти досвіду.