Стартував Чемпіонат Черкаської області з пляжного футболу.
Понеділок, 19 червня 2017, 12:50

190617 3

Огляд, фото та відеозвіт першого туру Чемпіонату Черкаської області з пляжного футболу

І одразу ж перша гра «Цетус» – «Темна Конячка» порадувала вболівальників своєю непередбачуваністю. Майже всю гру Цетус володів ініціативою і був на крок попереду, але впертість «Темної Конячки» руйнувала усі плани суперника. І коли третій тайм добігав кінця, а вболівальники вже чекали на додаткові 3 хвилини, а можливо й пенальті – за 3 секунди до фінального свистка простріл з флангу Родіона Когуса замкнув головою Олексій Поволоцький. Перемога «Темної Конячки» з рахунком 3:2.

Наступна гра «Торпедо» – «Одна Родина» теж повинна була бути видовищною...Але неявка воротаря «Однієї Родини» змусила президента команди, Олександра Діденка  стати на ворота. Команда, яка завжди давала бій лідерам перетворилася на хлопчиків для биття... За 3-и тайми ціла злива м’ячів опинилась у воротах «Однієї Родини», і такі гравці як Вакуленко та Агарін Н. нічим не змогли допомогти в цій грі. Десь невезіння, а де і впевнена гра воротаря «Торпедо» В’ячеслава Кудіна. За підсумком 9:0

190617 4

В останній грі 1 туру знову зійшлися непримиренні суперники «SolTex» та «Ruver». Гра на зустрічних курсах вивела «Ruver» вперед (гол забив Артем Андрійченко), але, нажаль, це був останній гол «зелених» у цій зустрічі. Далі голи забивали лише гравці Soltex. Знову вболівальників порадував В’ячеслав Ткаченко ударом через себе. Гол один в один як і на Кубку Живчика, але в інші ворота. У підсумку 6:1