"Солтекс" - чемпіон Черкаської області з пляжного футболу
Неділя, 21 серпня 2016, 19:57

1235231246DSC 0351 1

У фіналі чемпіонату Черкаської області з пляжного футболу "Солтекс" здолав "Миронівську Птахофабрику" з рахунком 4:2.

Матч за 3-е місце
"Цетус" – "Миронівська Птахофабрика" 4:3
Голи: Гамалій, Присяжнюк П. 2, Сидоренко – Вєтров 2, Косун
1235231246DSC 0351 12
Інтрига в матчі за третє місце трималася до самого кінця. На пісок вийшли два рівні колективи, які залишилися за бортом фіналу. Руверу не пощастило з суперником – підсиленою Миронівкою, а Цетус поступився дебютанту пляжного сезону – Солтексу.

Матч розвивався досить строкато. Рахунок відкрив Рувер елегантним голом Вєтрова в дальній кут. Цетус не довго програвав, бо Гамалій скористався обрізкою суперника і перекинув Соколовського. Останнім у першому таймі відзначився Присяжнюк дальнім ударом – 2:1. У другому таймі стало дуже помітно, що Цетус грає набагато раціональніше за Рувер. Зелені все намагалися швидко діставити м'яч до нападників, але обрали не вірну тактику. Натомість Сидоренко у стані опонента зайняв правильну позицію на добиванні і підкріпив перевагу Цетусу – 3:1.

Вирішальний тайм розпочався з результативного розіграшу Рувера, яким вони скоротили відставання, а невдовзі Косун і зрівняв рахунок ударом головою – 3:3. Але крапку поставив Присяжнюк Павло і Цетус виборов "бронзу" чемпіонату.

Голи: Стєпанов 2, Кіт 2 – Черевко, Раковський

Надпотужний фінал! У матчі за золото зійшлися справді два найсльніші колективи області з пляжного футболу і зарядили позитивними емоціями всю "Живчик-Арену"! Солтекс, подивившись півфінал, зрозумів як треба протистояти висококласним гравцям Птахофабрики і виграв чемпіонат Черкаської області з пляжного футболу.
1235231246DSC 0351 11
Колективи підійшли на гру з різними тактиками: Миронівка планувала зіграти як у півфіналі, а Солтекс попередньо налаштувався на гру від оборони. Отож гра червоних полягала в контролі м'яча позаду і підготовлених дальніх ударах, і тут суперник завадити не зміг: разів зо п'ять(!) удари "птахів" розбивалися об каркас воріт. А от зконцентрований Солтекс свої нагоди реалізував по-максимуму. Першим до перемоги долучився Стєпанов, скориставшись обрізкою суперника і відкривши рахунок – 1:0. Це виявився єдиний м'яч у першому таймі.
1235231246DSC 0351 19
Далі "апельсинів" починає несамовито підтримувати Юрій Колядко з Торпедо і Солтекс заробляє пенальті. До виконання підіходить Кіт – 2:0! Та одразу ж доводиться його партнеру Єрошову протистояти у лотерейному ударі Черевку. Той не хибить – 2:1. Градус поєдинку зростає. Колядко хвилюється.

Пенальті Кіта і Черевка:

Ще трохи часу в боротьбі за ініціативу минає і Коркішко заробляє небезпечний штрафний удар. Розбігається, б'є – вортар на місці, але на ще кращому місці Кіт, який грає на добиванні. 3:1 – "Живчик-Арена" вибухає оплесками. Всі вболівали за Солтекс, бо, мабуть, вважали несправедливим таке раптове підсилення Миронівки.

Спортивна злість не полишає команду Олександра Солов'я. Хлопці зовсім не просідають ні фізично, ні психологічно. А Птахофабрика хвилюється. Хвилюється і забиває. Робить це Раковський – 3:2. Паралельно Миронівка бомбардує Єрошова, який сьогодні відстояв на 5 балів із 5. Солтексу важко. І тут включається лідер Солтексу – Стєпанов. Петро забиває четвертий м'яч і найбільше за усіх радіє перемозі над хитрою Миронівською Птахофабрикою. 4:2 – Солтекс – Чемпіон області з пляжного футболу!