"Солтекс" і "Миронівська Птахофабрика" зіграють у фіналі чемпіонату області з пляжного футболу
Неділя, 21 серпня 2016, 11:26

1241363DSC 0293 2

Щойно зіграно півфінали чемпіонату Черкаської області з пляжного футболу. (Відео)

А вже за декілька годин ми дізнаємося хто ж стане чемпіоном Черкаської області
18:00 Рувер – Цетус (матч за 3-е місце)
19:00 Миронівська Птахофабрика – Солтекс

"Рувер" – "Миронівська Птахофабрика" 2:6
Голи: Бабій, Косун – Рарот 2, Гуд, Левченко 2, Раковський
1241363DSC 0293 10
Миронівська Птахофабрика знову потужно претендує на чемпіонство сезону 2016. У півфіналі командою легко був обігран Рувер завдяки підсиленню, яке стало ключовим для Миронівки. Чотири гравці: три польових і шикарний воротар додали класу червоним. Ще по розминці "легіонерів" було видно хто сьогодні буде володіти перевагою. До речі, саме воротар Миронівки став коренем цієї перемоги – його впевненість і робота з м'ячем заспокоювали всю команду і психологічно тисли на Рувер. Та саме зелені відкрили рахунок у цій зустрічі: Бабій заробив і реалізував пенальті.

Пенальті Бабія:

Далі перевага Миронівки прости висіла в повітрі. Професійно і спокійно чинні чемпіони забивали гол за голом. Станом на третій тайм рахунок був уже 4:1 не на користь Рувера. Зелені старалися, віддавали сили, але професіоналізм опонента, повторюся, було помітно ще на розминці – з такою легкістю гравці вправлялися з м'ячем на піску. Крапку в цьому передфінальному протистоянні поставив Левченко красивим ударом ножицями – 2:6.