"Рувер" і "Торпедо" у фіналі Кубку області з пляжного футболу
Неділя, 14 серпня 2016, 10:26

14082016DSC 0019 1

Щойно зіграно півфінали Кубку області, у яких "Одна Родина" і "Солтекс" залишилися поза боротьбою за медалі.

Фінал відбудеться сьогодні о 19:00 на "Живчик-Арені"

ФІНАЛ

19:00 "Рувер" - "Торпедо"

"Рувер" – "Одна Родина" 9:1
Голи: Алєксандров 3, Зубов, Андрійченко О. 2, Бондар, Андрійченко А., Вєтров – Кучер
Вилучення: Разаков (Одна Родина)

14082016DSC 0019 17

Спокійно і невимушено Рувер відгрузив майже десяток подарунків у сітку Однієї Родини. Не відчувся настрій півфіналу в цьому протистоянні. Родина відкрила рахунок, але Алєксандров його зрівняв. Перша половина так і завершилася нічиєю 1:1. У другому таймі Рувер почав "випрямлятися" і забив ще чотири, при тому, що гра проходила у середньому темпі. Родина діяла начебто з бажанням, та не вистачало команді гостроти попереду. Утім, її вистачило Руверу, який не дозволив Родині використати останню перерву аби зібратися і щось змінити. Третій тайм став формальністю і, водночас, приємністю для глядачів. Рувер заколотив ще чотири голи і вийшов у фінал.

Вилучення: Кудін, Агарін М. (Торпедо)

Другий півфінал став багатшим на інтригу. Торпедо виходить у фінал, але при цьому достроково втрачає шанси на перемогу (про це далі). Хороший перший гол забила команда: Агарін із Орлом на фланзі розкрутили трьох опонентів, Орел віддав на Микиту, той вийшов на ударну позицію і відкрив рахунок. Потім Петришин отримав травму, а в контратаці Губа збільшив відрив.
14082016DSC 0019 9
У другій половині нічого цікаво не відбувалося. На гол Петришина відповів Агарін і рахунок став 1:3. Слід зауважити, що команди вийшли на гру з однією заміною (у Солтекса ще Магльований був у запасі).

Брак замін позначився спершу на Солтексі у третій половині, коли їм потрібно було освіжати гру, бо команда все ще поступалася. Віктору Єрошову довелося вийти в поле. І щойно він поганяв оборону Торпедо, як Солтекс захопив зону біля воріт Кудіна. Низка ударів "облизала" стійки, а в інших епізодах рятував воротар. Та за декілька хвилин саме В'ячеслав "привіз" пенальті у свої свої ворота, збивши... Єрошова. Момент спірний, але пенальті Віктор реалізував – 2:3. Не вистачило часу Солтексу аби рахунок зрівняти, а Микита Агарін у складі Торпедо отримав ще й червону картку за розмови. Тепер незрозміло, чи зберуться смугасті на фінал...