Визначено останнього фіналіста Кубку області з пляжного футболу
П'ятниця, 12 серпня 2016, 19:32

12082016DSC 0937 1
В останньому чвертьфіналі Рувер в емоційному протистоянні обіграв Миронівську Птахофабрику.

А вже післязавтра, у неділю, відбудуться півфінали і фінал Кубку Черкаської області

12082016DSC 0937 3
Не розкачувався Рувер у цьому матчі – одразу заклав фундамент своєї перемоги ще в першому таймі. Пісок сьогодні був явно за зелену команду. Швидко забив Алєксєєв за допомогою відскоку. Одразу ж його підтримав Вєтров шедевральним голом: Іщенко викинув із воріт до чужих володінь, звідки Андрій у дотик надіслав м'яч назад за комір воротарю – 2:0.

Взагалі Рувер сьогодні по воротах бив не часто, але всі удари, до яких приклалися півфіналісти стали результативними. Доказом цьому став ще один гол за сприяння піску. Андрійченко оформив дубль.

Вітряно й холодно було на "Живчик-Арені", тож командам довелося підіймати градус боротьби надмірними емоціями і сперечаннями з арбітрами, які вилилися в купу гірчичників з обох боків. Однією з причин став нефарт Миронівки, а особливо Мачульського, який на вістрі атаки з усіх своїх нагод реалізував лиш одну, а ще один гол Птахофабрика забила зі штрафного. У підсумку 4:2 на користь Рувера.