Уманські міні-футболістки програють вдома
Написав Administrator
Понеділок, 20 лютого 2012, 19:44

cc1559287dcumanmini0

"Ятрань-Уманьферммаш-УДПУ" в рамках чемпіонату Украхни поступилася на власному майданчику дніпропетровській "Злагоді-Олімпік" з рахунком 1 : 3.

Цих вихідних у гості до Умані завітала команда, що міцно утримує другу сходинку турнірної таблиці. Не дивлячись на дошкульну поразку в Дніпропетровську, остраху у господарів не було. Навпаки, їм хотілося перервати серію прикрих невдач, коли до позитивного результату не вистачало буквально дещиці (ті ж поразки вдома від Черкас 1:2 і від Полтави 3:4). Але і цей матч ще раз продемонстрував, що удача вперто оминає команду з Уманщини. А можливо, це якраз і накопичується той досвід, який колись дозволить команді відійти від гри у футбол і наблизитися до міні-футболу.
Матч розпочався для господарів не вдало. Вже на 20-й секунді Гриценко відкрила рахунок. А на 6-й хвилині вона ж і подвоїла його.
Втім "Ятрань" руки не опустила. І з середини першого тайму стали турбувати голкіпера суперників. Цікаво, що в ці хвилини незадоволення викликала гра тих, на кого саме в атаці більше покладалися. Та ж Вікторія Музика все ніяк не може вийти на рівень гри, який від неї очікують. А найгостріший момент виник за участі дебютантки команди Сукач. Але 15-річній футболістці забракло досвіду і холоднокровності. Все ж, до перерви уманчанки один м’яч відквитали. Елегантний пас Боярової, і Музика вколотила мяча в ворота Сагайдачної.
По перерві господарки внесли корективи у гру і ще активніше пішли вперед. Тепер вже і нападниці - Музика і Стець - відпрацьовували належним чином. Одна Юлія Стець вже в дебюті тайму могла господарів вивести вперед. Але то надійно діяла голкіпер, то стійки воріт приходили їй на допомогу, то господарі просто марнували гарні моменти. А вершиною невдачі уманчанок став просто дуже прикрий автогол Анастасії Скориніної. Мяч по зрадницькі вповз за лінію воріт від її ноги після розіграшу кутового. Господарі ще мали 19 хвилин. І вони весь час без перестанку атакували. Мали моменти. Правда, оголилися при цьому і "Ятрані" тили. Але просто відмінно діяла в воротах ще один 15-річний гравець "Ятрані" - Олена Цикаленка. Вона кілька разів просто виручала свою команду.
Загалом самим справедливим результатом матчу була б нічія. Команди були гідними один одного, рівними. Але що ж ти зробиш, що "Ятрань" все не хоче реалізовувати самою ж створені моменти.... Гра була продемонстрована гідна. але поразка є поразка.
Тепер на "Ятрань" чекає візит до Черкас (в суботу, 25 лютого, о 15-00) і в Калуш (перший півфінальний матч Кубка України, 29 лютого).

"Ятрань-Уманьферммаш-УДПУ" - "Олімпік" (Дніпропетровськ) 1:3 (1:2)