«Рятівник» декласований вдома
Середа, 15 лютого 2012, 17:06

ryatrivnyk40617

Перший матч студентської ліги з міні-футболу вийшов не вдалим для «Рятівника», адже команда Академії пожежної безпеки зазнала нищівної поразки від «УАБС НБУ».

Сьогодні у ПС «Будівельник» не було де яблуку впасти, черкаські любителі міні-футболу прийшли повболівати за команду «Рятівник», яка дебютувала у цьогорічній студентській лізі. Старт на цьому турнірі вийшов «змазаним», тому що сумська команда «УАБС НБУ» не залишила жодних шансів «рятівникам», перегравши їх з рахунком 6 : 1.

Хоча початок гри був рівним, більше того гравці «Рятівника» агресивніше діяли, намагаючись розхитати суперника. Гості ж зайняли вичікувальну позицію, чатуючи на помилки суперника. А помилки не змусили себе довго чекати, «рятівники» надмірно зосереджуючись на атаці, почали обрізатися, чим і користувалися сумчани.

Вже на 11-й хвилині Дмитро Звонков відкрив рахунок у матчі, чим викликав неабияке обурення арени. Через кілька хвилин блискавична комбінація гостей знову завершилася голом: цього разу відзначився Андрій Забуга. «Рятівників» не влаштовував такий перебіг подій, тому господарі зусиллями капітана Романа Сухостата (який був найкращим у складі «Рятівника») відквитали один гол. Як виявилося пізніше, це була остання результативна атака, на яку спромоглися «рятівники», після цього забивали лише сумчани.

Студенти Академії банківської справи буквально «розривали» оборону суперника. Гравці ж «Рятівника» нічого не могли протипоставити гостям. Тому до завершення першого тайму у ворота господарів влетіло ще два м’ячі.DryativnykSC06108

У другій половині зустрічі знову жвавіше діяли «рятівники». Футболісти-пожежники, притиснувши суперника до воріт, намагалися якнайшвидше відігратися. Але їхнім комбінаціям та ударам бракувало точності. Подекуди гравці «Рятівника» мали стовідсоткові моменти забити гол, але вони цими моментами не скористалися. Натомість сумчани грамотно діяли на контратаках, «розбиваючи» оборону виснаженого суперника.

У підсумку гості забили ще двічі, не залишивши жодних шансів на успіх «рятівникам». Однак, пропустивши 6 м’ячів, черкасці не опустили руки, а намагалися забити до останньої секунди. Але сьогодні суперник був на голову вищим за них.

«Рятівник» – «УАБС НБУ» 1 : 6

Голи: «Рятівник»: Сухостат – «УАБС НБУ»: Петраков (2), Звонков, Забуга (2), Ващенко.