Ватутінське "Ретро" стартувало на Меморіалі Макарова.
Єдина з 23-ьох команд на турнірі, яка представляє Черкащину у першому турі, поступилася нинішньому лідеру групи «В» – київській «Легії» – 1:0. Відтак другий матч був неймовірно принциповий задля турнірної інтриги. Справа в тому, що в наступний етап змагань виходять лише дві з шести команд групи. У другому турі «Ретро» зустрівся з господарями поля (матчі групи відбуваються на полі КДЮСШ-15).
Розпочала цей матч команда дуже невдало. За неповні 27 хвилин матчу ватутінці пропустили двічі (!). Причому явну недбалість в обох гольових моментах собі дозволили футболісти опорної зони та центральні захисники (див. відео). Цікаво, що на цих позиціях у ватутінців грають відомі черкаські гравці – Олексій Зоря та Юрій Дмитренко.
Віддамо належне «Ретро», який проявив характер у цій принциповій грі. Причому повели за собою саме вищезазначені виконавці. Так, Зоря за дев’ять хвилин після пропущеного м’яча відквитав один гол. Перемогу ж ватутінцям принесли Кевліч та Попутько, переможний гол черкащани провели на 81-й хвилині. Наразі «Ретро» ділить третє місце у групі з «КДЮСШ-15».