«Хіміки» чотириразові чемпіони області
Неділя, 16 жовтня 2011, 20:35

khimik_zoriya_84950

Черкаський «Хімік» став чемпіоном області з футболу серед ветеранів. Черкасці, обігравши у фіналі уманьську «Зорю» з рахунком 4:1 оформили своє четверте чемпіонство.

Фінал Чемпіонату Черкаської області серед ветеранів цього року відбувся у Городищі. Обидві команди успішно провели чемпіонат, тому максимально налаштовувались на найголовнішу гру сезону. Черкаські ветерани прибули до спорткомплексу «Колос» у повному складі. З перших хвилин черкасці пішли вперед, намагаючись забити швидкий гол. «Зоря» також не відсиджувалася у захисті, відповідаючи власними атаками. Проте наступальні дії «Хіміка» виглядали гострішими, тому саме черкасці й відкрили рахунок. На 6-й хвилині матчу відзначився Юрій Усаковський, вивіши «Хімік» уперед. Пропустивши м’яч, уманьчани не знітилися й поступово вирівняли гру. Атаки «Зорі» з кожним разом були гострішими, що й призвело до забитого м’яча. Після цього уманьскі гравці заспокоїлися, чим і скористалися «хіміки». Рахунок 2:1 зробив Юрій Грицина, який продемонстрував свою індивідуальну майстерність. У другому таймі черкасці повністю володіли ініціативою на футбольному полі. Атаки Умані розбивалися об міцну оборону «Хіміка», де впевнено діяв тренер ФК «Славутич» Олександр Кирилюк.

В середині другого тайму черкасці повністю деморалізували суперника. У слаломному проході Сергій Усаковський, перегравши всю оборону «Зорі», вкотив ігровий снаряд у кут воріт. Після третього голу уманьчани взагалі перестали існувати на полі. Довершив «побиття» «Зорі» Олександр Стадник. Своїм влучним ударом він підвів риску в цьому поєдинку. 4:1 на користь «Хіміка», який оформив своє третє поспіль і четверте загалом чемпіонство.

Після завершення матчу черкаські ветерани були нагороджені медалями і кубком, який відтепер залишиться у команди назавжди. Серед гравців особливо відзначеним був капітан «Хіміка» Володимир Кармоліт, якому в цьому році виповнилося 60 років. Організатори вручили футболісту-ветерану пам’ятну футболку з номером «60».

"Ми вдало відіграли весь сезон, не програли жодного матчу і заслужили на загальний успіх. Я радий, що це сталося саме сьогодні", - заявив ювіляр.

А от матч за бронзу в чемпіонаті області серед ветеранів, який проходив у Золотоноші має гіркий присмак скандалу. Там футболісти чорнобаївського «Колосу» пішли з футбольного поля за десять хвилин до завершення матчу. Причиною цього бойкоту став гол, який, на думку гравців «Колоса», черкаська «Вікторія» забила не за правилами.