«Зоря» віддала нічию Умані
Написав Max
Субота, 15 жовтня 2011, 20:52

zorya_35900

Один із лідерів Чемпіонату Черкаської області Білозірська «Зоря» зіграла в нічию 2 – 2 з «Уманьферммашем». Господарі поля упродовж матчу вели два м’ячі в рахунку, однак уманьчани «видряпали» нічию.

Білозірська команда в обласному чемпіонаті йде другою в турнірній таблиці, відстаючи від «Шполи» усього на три очки. Тому «Зоря» мала вигравати свій матч і сподіватися, що шполяни втратять очки. У 20-му турі в гості до Черкас, де нині «Зоря» проводить домашні матчі, завітала третя команда обласної першості – «Уманьферммаш». Уманьчани також мали мотивацію перемагати, адже їм «дихають в спину» їхні суперники у боротьбі за бронзу чемпіонату.
   Матч почався жваво, білозірчани активно повели вперед, створивши кілька небезпечних моментів. Надалі гра вирівнялась, команди обмінювались гострими атаками. На 31-й хвилині матчу Роман Поліщук ледь не вивів «Зорю» вперед вийшовши сам-на-сам з голкіпером, однак змарнував нагоду відзначитись. Уманьська команда не відсиджувалась в обороні і ледь не покарала господарів, провівши гостру контратаку.
Однак незважаючи на спроби уманьчан забити гол, першими відзначились господарі. Наприкінці першого тайму швидка позиційна атака «Зорі» увіньчалася взяттям воріт і на перерву білозірчани пішли у статусі лідера.
   У другому таймі «Зоря» продовжувала натиск. Активні дії в атаці принесли свої плоди: захисники «Уманьферммашу» збили форварда білозірської команди і суддя призначив пенальті. Удар з точки вправно виконав київський легіонер білозірчан, зробивши рахунок 2 – 0.
   Після другого забитого м’яча гравці «Зорі» заспокоїлися й віддали ініціативу гостям. Цим і скористалася уманьська команда, яка відквитала перший м’яч на 61-й хвилині. Після цього голу гра вирівнялася. Команди здебільшого тримали м’яч в середині поля, не створювавши гострих моментів.
Здавалося б суперники дограють матч без голів, проте уманьчани з цим не були згодні. Гравці «Зорі» прогавили швидку флангову атаку «Уманьферммашу» за що й поплатилися. Уманьські футболісти зрівняли рахунок на 89-й хвилині. Після пропущеного голу білозірчани відчайдушно намагалися вирвати перемогу, але їм забракло часу. Арбітр зафіксував фінальний рахунок – бойову нічию 2 – 2.

Таким чином «Зоря» здобула одне очко, а головний суперник білозірчан ФК «Шпола» також зіграв у нічию. Тому інтрига в чемпіонаті зберігається. За два тури до кінця обласної першості шполяни йдуть першими в турнірній таблиці, маючи 50 очок, за ними слідом іде «Зоря» з 46-ма очками, а замикає трійку «Уманьферммаш» з 37-ма пунктами.