«Зоря» (Білозір’я) – «Ретро» (Ватутіне) 3:3 (2:0)
Вівторок, 20 грудня 2011, 01:00

rt23

Голи: Подвисіцький, Султанов, Гопка – Сечінава (3)

До старту чемпіонату області з футболу ще далеченько, однак ще в 2011-му команди почали формувати свої склади для нового сезону. Особливо активними є перші дві команди. За інформацією з особистих джерел, «Черкаському Спорту» стало відомо про тренерську відставку в стані чемпіона області. Повторити золотий успіх «Шпола» спробує вже без Петра Славінського.

А от його колега по тренерському цеху – Ігор Столовицький нещодавно отримав від обласної федерації футболу звання кращого тренера року і вже почав тасувати склад команди на новий сезон. Чемпіонські амбіції тренера "Зорі" вимагає втамувати і новий красень – стадіон в Білозір'ї. Арену хоч офіційно ще не відкрили, але «Черкаський Спорт» ногами своїх журналістів вже встиг походити по ідеальному голландському штучному покритті. Розкривати всі секрети тисячної арени ми не будемо, адже  це тема окремої «замальовки» нашого сайту, а от фотом, будь-ласка, милуйтеся.

stadio

sechinava2

Як ви розумієте в Білозір’я ми прибули не лише стадіоном милуватися, а й подивитися на гру одного з головних претендентів на чемпіонські нагороди в новому сезоні та амбітний і молодий колектив «Ретро» з Ватутіного. Саме ці дві команди відкатали товарняк в Білозір’ї. Звісно, завдання виграти будь-якою ціною обидва тренери на цю гру не ставили. Значно важливіше було обкатати найближчий резерв та подивитися на ймовірних новачків.

В першому таймі перевагу мала «Зоря», яка і переплавила її в два забиті м’ячі без відповіді від Подвисіцького та молодого Султанова. В другому таймі активізувався вже «Ретро», котрий явно в цьому сезоні націлений не пасти задніх. Це красномовно підтвердив другий тайм, який гості виграли з рахунком 3:1. Всі три м’ячі у складі приїжджих забив Ніка Сечінава. Гол «Зорі» на рахунку Олега Гопки. До речі, молодого Сечінаву нещодавно запрошували на оглядини в бельгійський «Стандарт». Причому Ніка справив доволі позитивні враження на тамтешніх тренерів.