Написав Стас Лопес
|
Четвер, 17 січня 2013, 09:55 |

Як стало відомо «Черкаському Спорту» з достовірних джерел футбольний «Славутич» може очолити відомий спеціаліст – Олег Федорчук!
За нашою інформацією тренер вже дав попередню згоду і обумовлює умови ймовірного контракту. Цілком вірогідно, що Федорчук приїде в Черкаси вже на початку наступного тижня. Цю інформацію не спростував і віце-президент «Славутича» - Володимир Ходак, який підтвердив, що клуб вів перемовини з Федорчуком.
«Зрозуміло, що в нинішніх умовах «Славутичу» потрібен кваліфікований спеціаліст з солідним багажем досвіду. Зараз ми вирішуємо питання з тренером і думаю до кінця січня, будуть розставлені всі акценти. Я не буду вам лукавити і говорити, що цього не було. Так, ми вели перемовини з Пучковим та ще з низкою кваліфікованих спеціалістів і з тим же Федорчуком. Зовсім скоро ми назвемо ім’я спеціаліста, який очолить команду", - зазначив Ходак
Лише на початку листопада Федорчук, в якості тренера-консультанта, був представлений футболістам білоцерківського «Арсеналу». До цього Олег Вікторович працював у «Кримтеплиці» (Молодіжне), київській «Оболоні» (Вища ліга), вінницькій «Ниві», сімферопольської «Таврії» (Вища ліга), аматорської збірної України.
|