ФК «Черкащина» зазнала сьомої поразки поспіль у чемпіонаті
Написав Администратор Черкаський Спорт
Субота, 05 жовтня 2019, 19:41

05102019 7843

Чемпіонат країни з футболу. I ліга. 12 тур. 5 жовтня. Черкаси. «Центральний стадіон». «Черкащина» - «Авангард» (Краматорськ) - 1:2

У гості до передостанньої «Черкащини» завітала сьома команда чемпіонату — краматорський «Авангард». Суперників розділяло 15 залікових пунктів у турнірній таблиці.

Команди вирішують свої локальні завдання. Черкащина прагне залишити зону вильоту, а Авангард — поборотися за місце у верхній частині турнірної таблиці. Господарі перебувають у ігровій кризі, команда сім матчів поспіль програє у чемпіонаті та кубку. Виправити невтішну для себе статистику підопічним Кобзаря мало бути непросто, проте необхідно відзначити, що Авангард всі чотири минулі матчі у Черкасах програв.

Але почав Авангард потужно – Яворський пройшов лівим флангом, його завалили біля кута штрафної і Матяж зі стандарту пробив у ближню дев’ятку. Йшла друга хвилина і рахунок став 0:1. За кілька хвилин вже господарі мали дві нагоди зрівняти, але Бойко ударами зі штрафних направляв м’яча поруч зі стійкою.

Але, як і в попередньому матчі з Минаєм,Черкащина швидко зрівняла рахунок. На 15-хвилиній Кошелюк вкинув аут, Фаюк поборовся за м’яч, увірвався до штрафної і ударом в дальній кут зробив рахунок 1:1. Але на 26 хвилині гості знову вийшли вперед. Собко пройшов правим флангом, навісив до штрафної і Яворський в падінні ударом головою вивів Авангард уперед — 1:2.

Другий тайм видався не менше цікавим – Майбороді і Денчуку довелося добряче попрацювати. Відзначаємо шалений удар Яворського від правоїбічної лінії, коли м’яч влучив у штангу.

Черкащина (Черкаси) – Авангард (Краматорськ) - 1:2

Голи: Матяж, 2, Фаюк, 15, Яворський, 26

Черкащина (стартовий склад): Майбороба, Чорний, Бурлін, Цебро, Кошелюк,Медведь, Сторчоус, Малєй, Бойко, Зеленевич, Фаюк.

Запасні: Марченко, Орел, Авер’янов, Шурубура, Тищенко, Пограничний, Антонюк, Тенжицький, Нікішов, Стрикаль, Ленчинков, Задорожнюк. В.о.головного тренера: Віталій Кобзар

Авангард (стартовий склад): Денчук, Ємець, Брюхов, Бородай, Сухаров, Полюлях, Сеницький, Дедяєв, Собко, Матяж, Яворський.

Запасні: Солдатенко, Куценко, Демченко, Воробей, Лобов, Мірошник, Кірієнко. Головний тренер: Олександр Косевич

15:00 м. Черкаси. Стадіон “ Центральний”

Арбітр: Сергій Задиран (Київська область)

2. Металіст-1925       12       7          3          2          19-9     24

3. Минай                    12       7          2          3          21-16   23

4. Авангард                12       7          2          3          17-13   23

5. Агробізнес             12       7          1          4          20-12   22

6. Ингулець                11       6          3          2          15-7     21

7. Рух                          10       6          2          2          18-7     20

8. Волынь                   12       5          4          3          21-17   19

9. Чорноморець         12       4          2          6          16-18   14

10. Гірник-Спорт      11       4          2          5          10-16   14

11. Прикарпаття        12       4          1          7          20-21   13

12. Миколаїв             12        3          4          5          19-21   13

13. Балкани               12        3          4          5          12-15   13

14. Кремінь               11        1          3          7          15-28   6

15. Черкащина          12        1          2          9          13-29   5

16. Металург            12        1          1          10        8-24     4