ФК «Черкащина» зазнала п’ятої поспіль поразки у чемпіонаті України (I ліга)
Субота, 21 вересня 2019, 19:09

2109 2019 384655

21 вересня команда з Черкащини поступилася ФК «Гірник-Спорт» (Горішні Плавні). Вирішальним став реалізований пенальті грвцем гостей

Перший матч нового-старого головного тренера гостей Ігоря Жабченко припав на поєдинок у Черкасах. Досить серйозна кадрово запакована команда гостей підходила до цього матчу на 12-му місці і для тренерського штабу Гірника-Спорт важливо було у бою перевірити своїх гравців.

Розуміли це і самі футболісти у червоній формі, які приїхали до передостанньої команди турнірної таблиці. Тому і кинулися на ворота молодого Марченка, сподіваючись забити швидкого м’яча. Але з ударами Хомченка і Лозового справилися гравці Черкащини. Кілька випадів було і в господарів, але до ударів справа не доходила. А за кілька хвилин до перерви гості забили. Збунь підхопив м’яча в районі кута штрафної на не своєму лівому фланзі після вкидання з ауту, накрутив Бойка і з правої закрутив фантастичним за виконанням ударом в дальню дев’ятку. Без шансів для Марченка 0:1.

Другий тайм пройшов у обопільних атаках. Господарі ближче до 60-ї хвилини зуміли осісти на половині поля суперника, організувавши кілька небезпечних атак. На 64-й хвилині Кравчук вибив м’яча з порожніх воріт, але за хвилину після навісу Медведя з лівого флангу Тищенко ударом головою прошив Ситникова з кута воротарської. 1:1.

Господарів надихнув забитий м’яч, які провели кілька своїх атак, які вже завершувалися ударами. Але знову забили саме «гірники». Після чергового навісу до штрафної Черкащини Кравчук опинився на газоні після боротьби з Бурліним і Титов вказав на «точку». Батюшин зумів з пенальті переграти Марченка. 1:2

21 вересня. Перша ліга. Десятий тур. Черкаси. Центральний стадіон. 15:00

Черкащина – Гірник-Спорт – 1:2

Голи: Тищенко, 67 – Збунь, 44, Батюшин, 80, з пенальті.

Черкащина: Марченко, Шурубура, Цибульник, Бурлін, Чорний, Медведь, Кошелюк, Тищенко, Бойко, Авер’янов, Зеленевич. Запасні: Лєнчинков, Орел, Фаюк, Тенжицький, Малєй, Погранічний, Нікішов, Цебро. В.о. головного тренера Віталій Кобзар.

Гірник-Спорт: Ситников, Суханов, Кравчук, Білий, Шопін, Лозовий, Збунь, Чепелюк, Корольков, Лиховидько, Хомченко. Запасні: Данкович, Козлов, Батюшин, Білоус, Одарюк, Ралюченко. Головний тренер Ігор Жабченко.

І         В         Н         П         З-П      О

1. Агробізнес             10        7          1          2          18-8     22

2. Оболонь-Бровар   10         6          4          0          17-9     22

3. Рух                         10        6          2          2          18-7     20

4. Металіст-1925       10        6          2          2          16-7     20

5. Минай                    10        6          2          2          18-14   20

6. Авангард               10        5          2          3          14-12   17

7. Інгулець                 9         4          3          2          9-5       15

8. Волинь                  10        3          4          3          16-15   13

9. Чорноморець        10        4          1          5          15-14   13

10. Миколаїв            9          3          3          3          16-16   12

11.Гірник-спорт       10        3          2          5          9-16     11

12.Прикарпаття       10        3          1          6          16-17   10

13.Балкани               10        2          3          5          9-13     9

14.Кремінь               10        1          3          6          15-27   6

15.Черкащина          10        1          2          7          11-24   5

16.Металург            10        1          1          8          7-20     4