12 тур. Чемпінат області. «Олімп» (Кам'янка) – «Росава» Степанці 4:1 (1:0)

Голи: Глущенко (28), Оганесов (50, 90+3), Бабій (68 пен.) – Болюк (63).

«Олімп»: Іщенко, Гарнага, Грищук (Зоря, 70), Петько, Козубенко, Клименко, Бабенко (Вагін, 91), Бабій (Степанов, 74), Підвисіцький, Глущенко, Оганесов.

«Росава»: Сорокін, Бовшик, Вовк, Осика, Валашенко, Болюк, Конюша, Франчук І., Мірошніков, Франчук В., Панічев. На заміну виходили: Матвієнко, Чорноіван, Матяш, Пархоменко.

В черговому турі до Кам'янки завітав сусід по турнірній таблиці ФК «Росава», яка випереджала «Олімп» на чотири пункти. Команди були налаштовані по-бойовому, адже це був поєдинок за шість очок. З перших секунд «Росава» пішла вперед, небезпечно пробивали Панічев на 2-й хвилині та Конюша на 3-й хвилині, але сейви Іщенка рятують кам'янчан. За десять хвилин гра вирівнялась, двічі пробивав по воротам Оганесов, але забракло влучності. А на 28-й хвилині активний Оганесов з правого флангу ювелірно виконує передачу на дальню стійку, де самотній Глущенко без перепон влучно пробиває головою по воротам. На 39-й хвилині Осика збиває в карному майданчику Оганесова, пенальті виконує потерпілий, але Сорокін парирує постріл.

Другий тайм потужніше провели господарі, на 50-й хвилині під час контратаки Оганесов пройшов з центра поля, на лінії штрафного майданчика качнув Осику, та пробив у дальню дев'ятку. За 13-ть хвилин «Росава» відіграла один м'яч, подача з кутового, удар Вовка через себе, м'яч потрапляє в поперечку, на добиванні перший Болюк, котрий пробиває під поперечку. На 68-й хвилині невгамовний Оганесов заробляє пенальті, Бабій виконує вирок бездоганно, знімаючи «павутиння» з лівої дев'ятки. Після третього пропущеного голу «Росава» пішла в атаку великими силами, у кам'янчан з'явилися вільні зони. Мали нагоди відзначитися Підвисіцький та Степанов, але відмінно грає Сорокін. Оганесов на 90-й хвилині пробиває поруч зі стійкою. І все ж таки на 93-й хвилині Оганесов відзначається дублем, Підвисіцький точним пасом виводить Антона сам на сам. Неймовірна гра у виконанні кам'янчан та перемога з рахунком 4:1, як подарунок працівникам фізичної культури та спорту.